• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Halil Sezai: Üç yıldır aynı ayakkabıyı giyiyorum

Halil Sezai: Üç yıldır aynı ayakkabıyı giyiyorum
0 0

Önceki akşam Karaköy'de görüntülenen Halil Sezai, magazin muhabirlerini görünce masasından kalkarak, "Arkadaşlar hava çok soğuk, sizleri bekletmeyeyim" diyerek gazetecilerin yanına geldi.

8 Aralık 2018 Cumartesi 10:59

Fotoğrafçı Mehmet Turgut'la bir çekimden döndüklerini söyleyen Sezai, Turgut'la şakalaşarak, "Ben de üç yıldır aynı ayakkabıyı giyiyorum, gocunmuyorum" dedi.

 

Gazetecilere, "Yeni bir yapım şirketi kurdum. Bir film için kolları sıvadım. Daha önce de bir yapım şirketim vardı ama battı, sizin bundan haberiniz yok mu?" diye soran Sezai, yanında bulunan fotoğrafçı Mehmet Turgut ve iki genç arkadaşı Soner Han ile Kaan Çakır için "Fotoğraf çekiminden geliyoruz. Mehmet bu iki arkadaşın muhteşem fotoğraflarını çekti. İki genç daha çok ufaklar, fakat söz yazıp beste yapıyorlar. Yapımcı olarak ilk işim onların albümünü çıkartmak olacak, ona hazırlanıyoruz" şeklinde konuştu.

 

"Yıllardır botlarım yırtık, patlak"

 

Gazetecilerin "Mehmet Turgut'un kaşesi pahalı mı?" sorusu üzerine Sezai, "Mehmet'le aramızda paranın lafı olmaz" karşılığını verdi. Bu sırada Mehmet Turgut, araya girerek, "Baksanıza yıllardır botlarım yırtık, patlak" diyerek gülmeye başladı. Halil Sezai de, "Ben de üç yıldır aynı ayakkabıyı giyiyorum, gocunmuyorum" ifadelerini kullandı.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha