• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Hamileliğimi sorgulamaya ne hakkınız var"

0 0

Türk sevgilisi Alev Aydın'dan ilk bebeğini bekleyen Halsey, hamileliği ile ilgili yapılan spekülasyonlara tepki gösterdi. 26 yaşındaki şarkıcı, "Neden doğurganlık ile ilgili spekülasyon yapıp, yargıda bulunmak normal olsun ki?" ifadelerini kullandı.

3 Mart 2021 Çarşamba 20:44

Yaklaşık iki yıldır aşk yaşadığı Türk sevgilisi Alev Aydın'dan bebek bekleyen Macaristan asıllı ABD'li şarkıcı Halsey, hamileliğiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

 

SİTEM ETTİ

 

Ünlü şarkıcı, gebeliğiyle ilgili yapılan spekülasyonlara sosyal medya hesabından sitem etti.

 

Halsey, "Neden doğurganlık ve hamilelik ile ilgili spekülasyon yapıp, yargıda bulunmak normal olsun ki?" ifadelerini kullandı.

 

"HAMİLELİĞİM PLANLIYDI"

 

Hamileliğinin planlı olduğunu belirten 26 yaşındaki şarkıcı, "Bunun için çok uğraştım ama eğer başka bir şekilde de olsaydı yine çok mutlu olurdum" şeklinde konuştu.

 

"CİNSİYET ALGIM EŞİTLENDİ"

 

Bebeğini kucağına almak için geri sayıma başlayan şarkıcı Halsey, bu süreçteki duygu ve düşüncelerini sık sık takipçileriyle paylaşıyor.

 

ABD'li şarkıcı, geçtiğimiz günlerde plajda çektirdiği fotoğraflarını yayınlamıştı.

 

Hamile olmanın cinsiyet algısını eşitlediğini belirten Halsey, şu ifadeleri kullanmıştı:

 

Şubat en kısa ay, ancak günler çok uzun sürüyor gibi geliyor. Ama aynı zamanda çok hızlı mı gidiyor? Vücudumla ilgili çok düşünüyordum. Kendinizin bu kadar çabuk değişmesini izlemek garip... Hamileliğin bana 'kadınlık' hakkında çok güçlü, ikili duygular vereceğini düşünmüştüm ama gerçekten cinsiyet algımı tamamen eşitledi.

 

"UMARIM BU DUYGU DEVAM EDER"

 

Ünlü şarkıcı, "Vücuduma olan duyarlılığım beni insanlığımın çok farkına vardırdı ve hepsi bu. Olağanüstü bir şey yapıyorum. Ve bu harika. Umarım bu duygu devam eder" demişti.

 

Halsey, ayrıca "Çok yemek pişiriyorum, her zamankinden daha fazla uyuyorum, çok fazla kitap okuyorum. Ailemi özlüyorum. Ve sizi de... Şimdilik hoşça kalın" mesajını yazmıştı.

 

"HAMİLEYİM"

 

Dünyaca ünlü şarkıcı Halsey, geçtiğimiz haftalarda hayranlarını şaşırtan bir haber vermişti.

 

Daha önce DNA testi yaptırdığını ve yüzde 11 Türk çıktığını söyleyen ünlü yıldız, sevgilisi Alev Aydın'dan bebek beklediğini takipçileriyle paylaşmıştı.

 

"SÜRPRİZ"

 

Instagram hesabından hamile pozlarını yayınlayan şarkıcı, fotoğraflarına, "Sürpriz" notunu düşüp, sevgilisini de etiketlemişti.

 

Aydın, Halsey'in hamileliğini ilan ettiği fotoğrafını kendi Instagram sayfasından da paylaşmıştı.

 

Halsey'in paylaşımları sosyal medyada da büyük yankı uyandırmıştı. Ünlü şarkıcı hakkında 400 binden fazla tweet atılmıştı.

 

İKİ YILDIR BİRLİKTELER

 

Çift, iki yıldır gözlerden uzak birliktelik yaşıyor. Halsey, yılbaşını da sevgilisiyle kutlamış ve aşkını ilan etmişti.

 

37 yaşındaki Alev Aydın, uzun süredir ABD'de yaşıyor. Senaristlik ve yapımcılık yapan Aydın, çeşitli filmlerde de rol aldı.

 

Alev Aydın'ın Instagram sayfasında paylaştığı fotoğraflardan, çocukluğunda Suudi Arabistan, New York ve Giresun'da bulunduğu anlaşılıyor.

 

TÜRKİYE'YE GELDİ

 

Gerçek adı Ashley Nicolette Frangipane olan Halsey, geçtiğimiz yıl ekim ayında Türkiye'ye gelmişti.

 

Şarkıcının Türkçe olarak yazdığı "Herkes sakin olsun lütfen" mesajına karşılık, hayranları ona nerede olduğunu sormuştu.

 

Bir süre sessiz kalan Halsey, daha sonra yine İstanbul'dan paylaşımlarını sürdürmüştü.

 

Kuzguncuk'ta Türk kahvesi içip, fal baktıran Halsey, İstanbul'un sokak hayvanlarına da ayrı bir ilgi göstermişti.

 

Halsey, paylaşımlarında Türk mutfağına da yer vermişti. Serpme kahvaltı, sarma, mantı gibi yemeklerin fotoğrafları da ünlü şarkıcının sosyal medya sayfasında yer bulmuştu.

 

"TÜRKÇE ÖĞRENİYORUM"

 

Halsey, "Macar asıllı olduğumu düşünerek büyüdüm. Sonra DNA testi yaptırdım ve pek de Macar olmadığımı, aslında Türk olduğumu gördüm. Sadece yüzde 11'lik bir oran ama baklavayı sevmeme yetiyor" mesajını Twitter hesabından paylaşmıştı.

 

Halsey, bir başka sosyal medya mesajında da Türkçe öğrendiğini belirtmişti.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha