• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Hande Ataizi'den Kenan İmirzalıoğlu'na: Kırdıysam affola!

Hande Ataizi'den Kenan İmirzalıoğlu'na: Kırdıysam affola!
0 0

Katıldığı programda çarpıcı ifadelere imza atan Hande Ataizi, hedefine meslektaşı Kenan İmirzalıoğlu'nu almıştı. Tepkiler üzerine ünlü oyuncudan yeni açıklama geldi.

23 Mayıs 2020 Cumartesi 14:56

Geçtiğimiz günlerde Ertem Şener’in YouTube’da yayınlanan ‘Sorgu Odası’ programına katılan Hande Ataizi, Kıvanç Tatlıtuğ'un oyunculuğuna övgüler yağdırırken, "Kenan İmirzalıoğlu'nu yetenekli bulmuyorum. Sokaktan bir adam al, daha iyi oynar" demişti.

 

Ünlü oyuncu, çok konuşulan sözlerinin ardından sessizliğini Kanal D ekranlarında yayınlanan "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programından Asiye Acar'a bozdu.

 

"Kenan İmirzalıoğlu deyince, başarılı bulduklarıma haksızlık olmasın diye öyle bir benzetme yaptım. Kıvanç'ın oyunculuğu daha versiyonlu. Bir sürü dizide, filmde farklı rollerde izliyorsunuz. Vücut formuna kadar her şeyi o karaktere uyduruyor."

 

"Kenan'a haksızlık olmasın. Bir sürü güzel projede rol aldı. Kıvanç'ı izlediğimde üzerinde çalışılmış roller görüyorum. Bu biraz insanın oyunculuğa verdiği değerle alakalı. Kenan'ı tenzih ediyorum. Her oyuncunun bir kapasitesi var."

 

"Kenan İmirzalıoğlu'na 'kendini yenile' demek benim ne haddime! Dünya üzerinde benim de oynayamayacağım, zorlanacağım roller olabilir. Eğer kırdıysam affola. Kimseyi kırmak amacıyla söylemedim çünkü."

 

46 yaşındaki oyuncu, önceki gün ise "Kenan'ı seviyorum. Hiçbir kişisel çatışmam yok. O programda 'Kıvanç mı, Kenan mı?' sorusu sorulduğunda, Kıvanç'ı beğendiğimi söyledim. Kenan'ın da daha belli karakterlerde oynadığını söyledim ama olay buraya geldi" şeklinde konuşmuştu.

 

Ataizi, "Kötü bir niyetle söylemedim. İnsanlar karantinada, evlerinde otururken niye böyle negatif şeyler duysunlar? Biraz patavatsızlık ettim" sözleriyle geri adım atmıştı.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha