• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Harvey Weinstein'in avukatı konuştu: Bütün hayatı mahvoldu

Harvey Weinstein'in avukatı konuştu: Bütün hayatı mahvoldu
0 0

Taciz suçlamasıyla dava açılan Harvey Weinstein’in avukatı açıklamalarda bulundu. Avukat Donno Rotunno, "Mahkeme nasıl sonuçlanırsa sonuçlansın bütün hayatı mahvoldu" dedi.

19 Eylül 2019 Perşembe 13:47

Harvey Weinstein’in avukatı Donno Rotunno, 70’den fazla cinsel taciz ve tecavüz suçlamasıyla karşı karşıya olan film yapımcıs Weinstein'in "Tüm hayatının mahvolduğunu” söyledi.

 

CBS News’tan Gayle King’e konuşan Rotunno, gelecek yıl görülecek cinsel taciz davasının sonucu ne olursa olsun Weinstein’in “Ödeyebileceği en büyük bedeli ödeyeceğini” belirtti.


Avukat Rotunno şu ifadeleri kullandı: "Tüm hayatı mahvoldu, tepetaklak oldu, zarar gördü. İster kendi yaptıkları ister başkalarının yaptıkları yüzünden olsun, gerçek bu."

 

"Ve gerçek şu ki ne yaparsak yapalım, o mahkeme salonundan suçsuz olarak çıkabilir ve merdivenleri inebilir. Ama bir daha asla Harvey Weinstein olamaz."

 

67 yaşındaki Weinstein’ın bir tecavüzcü olduğuna inanmadığını söyleyen Rotunno, müvekkilinin gelecek yıl yargılanacağı iki cinsel saldırı suçundan beraat edeceğine inandığını dile getirdi.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha