• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Hasta bir kadını oynamak istiyorum"

0 0

Peyker, Mahidevran Sultan, Umay gibi birçok karaktere hayat veren oyuncu Nur Fettahoğlu, dizi ve sinema oyuncusu olmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi. Fettahoğlu, "Hasta bir kadını oynamak istiyorum" ifadelerini kullandı.

9 Mayıs 2019 Perşembe 15:01

DHA'nın haberine göre, Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) bahar söyleşileri kapsamında oyuncu Nur Fettahoğlu'nu konuk etti. Öğrenciler tarafından yoğun bir ilgiyle karşılanan Fettahoğlu, söyleşide öğrencilerle oyunculuk deneyimlerini paylaşarak, soruları yanıtladı.

 

"HAYALLERİME KOŞTUM"

 

Dizi ve sinema oyuncusu olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Fettahoğlu, "Hayatım boyunca hep oyuncu olmak istemiştim. Çocukluğumda da sürekli bir metin alıp kardeşimle birlikte onun skeçlerini yapardık. Oyunculuk hep içimde vardı. Hayallerime koştum ve oyuncu oldum" dedi.

 

"BEN ŞANSLI BİR İNSANIM"

 

Öğrencilere mesleğe nasıl başladığını anlatan oyuncu, öncesinde bir bankada çalıştığını ve oradan ayrıldıktan sonra da borsa muhabiri olduğunu ifade etti. Muhabirlik yaparken bir menajer ile tanıştığını ve bu sayede oyunculuğa adım attığını dile getiren Fettahoğlu, "Hep oyuncu olmak istiyordum ama o şans önüme sunulmasaydı belki oyuncu olamayacaktım. Şanslı insanlardanım. Dilerim hepiniz hayallerinize ulaşırsınız" diye konuştu.

 

Oyunculuk hayatında hasta bir kadını canlandırmak istediğini söyleyen Fettahoğlu, "Onlara 'Siz güçlüsünüz ve her şeyin üstesinden gelebilirsiniz. Hangi hastalık olursa olsun siz kendinizi var edebilirsiniz' mesajını vermek istiyorum" dedi. Fettahoğlu, söyleşinin ardından öğrencilerle fotoğraf çektirdi. LAÜ Rektör Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Mehmedali Egemen tarafından da Fettahoğlu'na Kıbrıs kültürünü yansıtan hatıra plaketi takdim edildi.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha