• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"İmdadıma 10 polis yetişti"

0 0

Genç şarkıcı Aleyna Tilki, önceki akşam Cihangir'deki bir mekanda arkadaşı ile otururken görüntülendi.

29 Haziran 2019 Cumartesi 11:57

Tilki, "Taksim'e girdiğime pişman oldum. Hayranlarım etrafımı sardı. İmdadıma 10 polis yetişti. Onlarla çıkabildim" ifadelerini kullandı. Genç şarkıcı, daha sonra aracına binerek uzaklaştı

 

Habertürk'ten Akif Yaman'ın haberine göre; genç şarkıcı Aleyna Tilki, önceki akşam Cihangir'deki bir mekanda arkadaşı ile otururken görüntülendi.

 

"İMDADIMA 10 POLİS YETİŞTİ"

 

Milli piyangocudan kazı kazan alarak şansını deneyen Tilki, "Taksim'e girdiğime pişman oldum. Hayranlarım etrafımı sardı. İmdadıma 10 polis yetişti. Onlarla çıkabildim" ifadelerini kullandı.

 

"LÜTFEN BUNLARI KULLANIN"

 

Daha sonra oturdukları masaya bir arkadaşı daha gelen Tilki, "Size poz vereyim. Kilo aldım ama bu fotoğrafları çok beğendim, çok zayıf çıktım. Lütfen bunları kullanın" dedi.

 

Kendisinden yardım ve para isteyen çocukları da boş çevirmeyen Tilki, daha sonra aracına binerek uzaklaştı.

 

Tilki'nin tarzı ise dikkatlerden kaçmadı.

 

Tilki, geçtiğimiz günlerde denizin ve güneşin keyfini çıkarmıştı. Yeşil bikinisiyle dikkat çeken Aleyna Tilki, meraklı bakışları üzerinde toplamıştı.

 

"BEN VÜCUDUMDAN MEMNUNUM"

 

Genç şarkıcı, kilo ve fiziğiyle alakalı gelen eleştirilere, "Ben vücudumdan memnunum. Hele ki şuan da çalışmaktan 5 kilo vermiş durumdayım" yanıtını verdi.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha