• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"İnsanlara sallamıyorum"

0 0

Oyuncu Hülya Avşar, Türk Böbrek Vakfı'nın yararına tenis kortuna çıktı. Tenis müsabası öncesi basın mensuplarının sorularına yanıt veren Hülya Avşar, televizyon ekranlarına ara verdiğini ifade etti.

24 Mart 2019 Pazar 21:21

Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre, Hülya Avşar, "Bence şu dönem, bizim camia çok karışık. Yapılan işlerde hüsrana uğranıyor, istenilen reytingler alınmıyor. Televizyonlarda yapılan işlere çok değer verilmiyor. Durum böyle olunca ara vermekte fayda var diye düşündüm. Sektör biraz canlansın ben de geri döneceğim" dedi.

 

"LAFI ORTAYA KOYUYORUM İSTEYEN ÜZERİNE ALIYOR"

 

Magazin konularına pek karışmadığını dile getiren Avşar, "Ben insanlara sallamıyorum. Lafı ortaya koyuyorum isteyen üzerine alıyor" dedi.

 

"BEN DE BİR RAP ŞARKI YAPACAĞIM"

 

Bir albüm çıkartmayı düşünen Avşar, "Reymen'i çok beğeniyorum. Ben de bir rap şarkı yapacağım ve bir tane eski bir şarkı gelecek" diye konuştu.

 

"NASIL YAPILIR BİLMİYORUM"

 

Sosyal medya paylaşımlarında photoshop olmadığını dile getiren Avşar, "Benim fotoğraflarımda photoshop yok. Photoshop süstür, bakımdır ama ben yapmıyorum. Nasıl yapılıyor onu da bilmiyorum" diyerek sözlerini noktaladı.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha