• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

'Irak güzeli, İsrail güzeliyle çektirdiği fotoğraf yüzünden ülkeden kaçtı'

'Irak güzeli, İsrail güzeliyle çektirdiği fotoğraf yüzünden ülkeden kaçtı'
0 0

ABD medyasında yer alan haberlere göre, Las Vegas’ta kasım ayında düzenlenen yarışma sonrası Gandelsman’la poz veren Idan, sosyal medyada paylaştığı fotoğrafın altına 'barış ve sevgi' notunu düştü.

16 Aralık 2017 Cumartesi 10:25

Irak güzellik yarışmasının galibi Sarah Idan, ABD’de düzenlenen Kainat Güzellik Yarışması sırasında İsrail güzeli Adar Gandelsman ile çektirdiği fotoğrafı Instagram'da paylaşması üzerine gelen tehditler yüzünden ailesiyle birlikte ülkeden kaçmak zorunda kaldığı ileri sürüldü.

 

ABD medyasında yer alan haberlere göre, Las Vegas’ta kasım ayında düzenlenen yarışma sonrası Gandelsman’la poz veren Idan, sosyal medyada paylaştığı fotoğrafın altına 'barış ve sevgi' notunu düştü. Irak’ta yaşayan sosyal medya kullanıcıları, Idan’ın bu fotoğrafla İsrail’i tanıdığını ve bunun kabul edilemez olduğunu söyleyerek iki modeli anlaşma yapmakla suçladı.

 

The Washington Post'a göre Irak güzeli, bu fotoğrafı sosyal medyadan kaldırmaması durumunda tacının elinden alınacağı tehdidini aldı. Sarah Idan, baskılar yüzünden ailesiyle birlikte ABD’ye taşınma kararı aldı.

 

İsrailli model Gandelsman, “Irak ve İsrail vatandaşlarının dost olabileceğini takipçilere göstermek için fotoğrafı yayınladık. Birleşebiliriz, zira sonuçta hepimiz insanız” yorumunda bulundu.

 

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha