• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

JLo üzerinde 53 milyon lira taşıdı

JLo üzerinde 53 milyon lira taşıdı
0 0

2020 SAG Ödülleri adaylarından biri olan, ancak törenden eli boş dönen Jennifer Lopez, stiliyle adından söz ettirmeyi başardı. 9 milyon dolarlık (53 milyon TL) mücevher setiyle Lopez, kırmızı halının en çok konuşulanları arasına girdi.

20 Ocak 2020 Pazartesi 17:39

Jennifer Lopez 2020 SAG Ödülleri’ne nişanlısı Alex Rodriguez ile birlikte katıldı. Kırmızı halıda poz veren Lopez, Georges Hobeika imzalı elbisesiyle gecede boy gösterdi.


Ancak Lopez’in stilinde asıl dikkat çeken parça, mücevherleri oldu. 50 yaşındaki ABD’li şarkıcı ve oyuncunun yaklaşık 200 karatlık Harry Winston marka mücevher setinin değerinin 9 milyon dolar (53 milyon TL) olduğu açıklandı.


Platin mücevher set, 73,55 karatlık gerdanlık, küpe, iki bileklik ve iki yüzükten oluşuyor.


Mücevher setinin göze çarpmasını sağlayan siyah bir elbise giyen Lopez, omuzlarını açıkta bırakan, sırt dekolteli ve kuyruklu elbisesiyle moda eleştirmenlerinden tam not aldı.


Hustlers filmindeki performansıyla En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında SAG’a aday gösterilen Lopez, gecede ödülü Marriage Story oyunusu Laura Dern’e kaptırdı. Ancak stil konusunda Dern’den daha fazla konuşulmayı başardı.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha