• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Justin Bieber bana çok yardımcı oldu"

0 0

Eilish, Bieber'ın bazen kendisini aradığını ve kendisine yalnız olmadığını hissettirdiğini söyledi.

31 Temmuz 2021 Cumartesi 12:41

ABD'li genç müzisyen Billie Eilish, Kanadalı pop yıldızı Justin Bieber'la nasıl bir ilişkisi olduğuna dair konuştu. 

 

The Morning Mash Up programına katılan ve yeni albümüne yönelik soruları cevaplayan 19 yaşındaki şarkıcı, müzik endüstrisini keşfetmeye devam ederken 27 yaşındaki Bieber'ın kendisine çok destek olduğunu söyledi.

 

People'ın haberine göre Eilish, Bieber'la bir gün stüdyoya girip ortak çalışma yapıp yapmayacaklarına dair soruya güldü ve "O gelmiş geçmiş en tatlı bebek" diye cevap verdi. 

 

Eilish sözlerini şöyle sürdürdü:

 

"Onu çok seviyorum. İyi arkadaşlarımdan biri. Şöhretle baş etmek gibi konularda bana çok desteği oldu. Bazen beni arayıp söylediklerimin duyulduğunu ve benzer şeyleri yaşayan başkalarının da olduğunu hissettirecek şeyler söyler. Onun gibi birine sahip olmak gerçeten çok hoş."

 

Bieber da geçen yıl Eilish'i koruma sorumluluğu hissettiğini söylemişti. Kanadalı pop yıldızı şu ifadeleri kullanmıştı:

 

"Bırakalım da yapmak istediklerini yapsın ve bana ihtiyacı olursa onun için burada olacağım. Onu sadece korumak istiyorum. Kaybetmesini istemiyorum. Yaşadıklarımı onun da yaşamasını istemiyorum."

 

Eilish yakın zamanda sosyal medya yorumlarının kendisini olumsuz etkilediğini ve bu nedenle artık onları okumayı bıraktığını söylemişti. Genç şarkıcı, sosyal medya kullanıcılarının vücudu hakkında çok sert yorumlarda bulunduğuna değinmişti. 

 

KAYNAK: INDEPENDENT TÜRKÇE - ESRA GÜNGÖR

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha