• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Kadınların sesini daha çok duyacaksınız"

0 0

Son dönemde özel hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen Hadise, son paylaşımıyla adından söz ettirdi. Açıkgöz'ün şarkıları için bir müzik platformu New York'ta tanıtım yaptı.

22 Temmuz 2021 Perşembe 11:34

Oyuncu Kaan Yıldırım ayrılığı sonrası iş insanı Mehmet Dinçerler (33) ile aşk yaşamaya başlayan şarkıcı Hadise (35), Instagram'dan yaptığı son paylaşımla dikkat çekti.

 

"BENİM ADIM HADİSE" 

 

New York Times Square Meydanı'ndaki bir binada yer alan fotoğrafını yayınlayan Hadise, verdiği mesajla da adından söz ettirdi.

 

Şarkıcı, paylaşımına; "Benim adım Hadise. Hayal ettiklerimi gerçekleştirmek, konuşmak istediklerimi konuşmak ve yaşamak istediklerimi yaşamak için korkmuyorum! Özgürce şarkı söylüyorum, dans ediyorum. Bugün New York Times Square’da kendimi gördüğümde bir kez daha emin oldum kadınların sesini daha çok duyacaksınız" notunu düştü.

 

PAYLAŞIMLARI ELE VERDİ 

 

Öte yandan oyuncu Kaan Yıldırım ayrılığı sonrası Mehmet Dinçerler ile aşk yaşamaya başlayan şarkıcı Hadise, yeni sevgilisi ile gözlerden uzak tatile gitti. Aşk tatilini Instagram paylaşımları ele verdi.

 

Mehmet Dinçerler-Hadise çifti, bayram tatili için Meksika'ya gitti. Gizli tatili Dinçerler'in hikaye bölümünden paylaştığı bir videoda Hadise'nin sesinin duyulması ortaya çıkardı.

 

MEKSİKA'DA GİZLİ TATİL 

 

Meksika'dan görüntüleri paylaşarak yer bildirimi yapan iş insanının, sosyal medyada gündem olan videoyu kısa süre içerisinde silmesi dikkat çekti.

 

Mehmet Dinçerler'in Instagram hesabından paylaştığı hikayede, kahve fincanını tutan ojeli parmağın Hadise olduğu sosyal medyada dilden dile yayıldı.

 

BODRUMDA BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİLER

 

BODRUM'DA BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİLER

 

Hadise'nin, Kaan Yıldırım'la sürpriz ayrılığı sonrası Mehmet Dinçerler'le aşk yaşadığı ileri sürülmüştü. Bodrum Türkbükü'nde plajda görüntülenen ikilinin mutlu halleri kameralara yansımıştı.

 

"KAAN BENİ ÇOK YORDU"

 

Yakın bir arkadaşıyla dertleşen şarkıcının, “Beni çok mutlu ediyor ve prensesler gibi hissettiriyor. Savaştan çıkmış gibiyim... Kaan beni çok yordu. Bu dönemde uzun süre ilişki istemezdim ama Mehmet öyle bir hayatıma girdi ki... İlk bakışta aşk oldu” dediği öğrenilmişti.

 

"HER ŞEYİME KARIŞIYORDU"

 

Oyuncudan geçtiğimiz ay ayrılan Hadise, “Daha önce bitirmek istedim ama ‘Toparlayalım’ diye yalvardı. Son olarak bana, ‘Ailem basında çıksın istemiyorum’ dedi. Her şeyime karışıyordu; işime, fotoğraflarıma, sosyal medya hesaplarıma... Artık bu işin bittiğini mesaj attım ve kendisine tahammülüm kalmadığını belirttim” şeklinde konuştuğu belirtilmişti.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha