• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Kahkaha atarken hiç utanmam

Kahkaha atarken hiç utanmam
0 0

Yıllardır dram türü dizilerde izlediğimiz Begüm Kütük gözünü komediye dikti. Kütük, "Artık mizah yönümü de açığa çıkartabileceğim bir komedide rol almak istiyorum" diyor.

31 Ocak 2016 Pazar 06:37

Bugünlerde neler yapıyorsunuz?

 

Son bir buçuk yıldır haftanın altı günü sette vakit geçiren biri olarak tempo birden durmuş gibi hissediyorsun. Şimdi o süreçteki yoğunluktan hayatta ertelediğim birçok şeyi yapmaya fırsat buluyorum. Son günlerde spora ve kişisel bakıma ağırlık verdim. Yeni teklifleri değerlendiriyorum, uzun süredir göremediğim dostlarımla, ailemle zaman geçiriyorum.

 


Kaderimin Yazıldığı Gün final yaptı ama senin için bu dizide olmak nasıl bir deneyimdi seni tatmin etti mi?

 

Dizimiz elli hafta sürdü. Bu dönemde böyle uzun soluklu bir projede rol almayı büyük lüks olarak görüyorum. Defne karakterini canlandırmak benim için çok büyük bir tecrübe oldu. Bembeyaz başlayan bir karakterin günden güne grileşmesini, karakterin tüm renklerini yansıtabilmek büyük bir şans oldu. 

 

Böyle bir işten sonra artık gelen projeleri nasıl bir gözle ve prensiple değerlendiriyorsun? 

 

Belli kurallarım yok. Yeni bir senaryoyu okurken benim için düşünülen karakterle aramda bağ kurabilmem çok önemli. Beni heyecanlandırıp, düşündürmeye, karakter üzerine hayaller kurmaya, çalışmaya teşvik ediyorsa tamamdır. Ama yıllardır dram ağırlıklı projelerde rol aldım. Bundan sonra mizah yönümü de açığa çıkartabileceğim bir komedi projesinde rol almak şahane olurdu.

 

10 yıldır mutlu bir beraberliğiniz var anne olmakla ilgili ne düşünüyorsun?

 

10 yıldır beraberiz, altı yıldır evliyiz. Elbet zamanı geldiğinde anne olmak istiyorum. Bu konuda en büyük idolüm sensin Ayşe. Beni anne olmaya özendiriyorsun. Beş çocukla da hayat şahane olabilir, sende görüyorum.

 

Eşinle birbirinize neler kattığınız?

 

On yıl çok uzun bir süre. Birbirimize kattığımız o kadar çok şey var ki. Beraber yaş alıyor, olgunlaşıyoruz. Günden güne birbirimizi daha iyi tanıyoruz. Birbirimizde hoşlandığımız tarafları parlatıp, hoşlanmadığımız tarafları törpülemeye çalışıyoruz. Zaten yıllar geçtikçe huylar da birbirine benzemeye başlıyor. Hobiler, zevkler gelişiyor. Hayatta tat aldığın her şeyi ortaklaşa yapmaya başladığını keşfediyorsun. Sevgi, saygı yitirilmedikçe ilişki ilk günden daha güzel bir biçimde devam ediyor.

 

KAYNAK: MAKARON

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha