• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Kanye West kendisinden imza isteyen kişiyi yumrukladı

Kanye West kendisinden imza isteyen kişiyi yumrukladı
0 0

Darpla suçlanan ABD’li ünlü rapçi Kanye West, bir kişiyi yumrukladığını doğruladı.

15 Ocak 2022 Cumartesi 12:25

22 kez Grammy ödülü kazanan 44 yaşındaki rapçi perşembe erken saatlerde Los Angeles şehir merkezinde meydana gelen münakaşayı kendi açısından anlattı. 

 

Entertainment Tonight’a konuşan West, yumruk attığı kişinin hayranı olmadığını söyledi. Rapçi ayrıca şu ifadeleri ekledi:

 

"Warehouse’un önünde gece saat 3’tü. 'Şu anda neyle uğraştığımı bilmiyorsun’ dedim. İki şarkıyı yeni bitirdim, stüdyodan dönüyorum. 'Ne yapacaksın? Gördün mü?’ diyen o adamın gerçek bir tavrı vardı. Sadece şunu söyleyeyim o mavi Kovid maskesi nakavtı durdurmaz, ne dediğimi anlıyor musun?"

 

Los Angeles Polis Teşkilatı’ndaki bir kaynağa göre West’in ismi perşembe meydana gelen kavgada şüpheli olarak geçiyordu. Kaynağa göre rapçi kendisinden imza almak isteyen bir kişiyi yumrukladı ve onu yere serdi. 

 

West söz konusu kişinin hayranı olmadığını, para kazanmak için imza istediğini söyledi:

 

"Bu paparaziyle aynı şey. O bir hayran değildi. İmajınızı kullanan, muhtemelen şarkılarınızı hiç dinlememiş biri."

 

TMZ’nin gündeme getirdiği videoda bir adam kaldırımda yatarken West’in kendisine, "Ben senin ailenim" diyen bir kadına "Benden uzak dur" diye bağırdığı da görülüyordu. 

 

Kanye West videodaki kadının kuzeni olduğunu ve ayrıldığı eşi Kim Kardashian’la ebeveynlik meseleleri hakkında konuşmaktan döndüğünü söyledi. 

 

Rapçi ayrıca çocuklarını sık sık görmek için Kim Kardashian’ın yaşadığı sokaktan ev aldığını açıkladı. 

 

KAYNAK: INDEPENDENT TÜRKÇE - ESRA GÜNGÖR

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha