• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Kanye'ye oy vermek hiç komik değil"

0 0

Jennifer Aniston, hayranlarını sosyal medya üzerinden oy verme konusunda sorumluluk almaya davet ederken, "Kanye’ye oy vermek hiç komik değil" ifadesini kullandı. Kanye West de sonradan sildiği bir sosyal medya mesajıyla Aniston'a yanıt verdi.

28 Ekim 2020 Çarşamba 11:19

Kanye West ile Jennifer Aniston arasında “oy verme” tartışması çıktı. Ünlü oyuncu Aniston, hafta sonu sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada, başkan adayı Kanye West’e oy vermenin akıllıca bir hareket olmayacağını söyledi.

 

"LÜTFEN SORUMLULUK ALIN"

 

35 milyon takipçisine seslenen 51 yaşındaki oyuncu, “Her şey bir aday ya da tek bir meseleden ibaret değil, bu ülkenin ve dünyanın geleceğiyle ilgili. Eşit insan haklarına, sevgiye ve ahlaka oy verin. Not: Kanye’ye oy vermek hiç komik değil. Daha nasıl söylenir bilmiyorum. Lütfen sorumluluk alın” ifadesini kullandı.

 

Fox News’in haberine göre, ABD başkanlığı için temmuz ayında adaylığını açıklayan 43 yaşındaki rap şarkıcısı da Aniston’ın adını kullanmadan yanıt verdi. West Twitter üzerinden “Vay canına, Rogan söyleşisi onları salladı. Yürüyelim” şeklinde bir tweet attı, daha sonra yazdığını sildi.

 

West, geçtiğimiz günlerde Joe Rogan’ın podcast yayınına konuk olarak başkan adaylığı hakkında konuşmuş, adaylığının Tanrı’nı bir çağrısı olduğunu öne sürmüştü. 

 

West, programda, “Özgür dünyanın lideri olmam için Tanrı beni çağırdı" ifadesini kullanmıştı. Amerikalı rap şarkıcısı ayrıca adaylığıyla ilgili, “2015’te Tanrı’nın kalbime yerleştirdiği bir şeydi. MTV Ödülleri’nden birkaç gün önce banyodayken geldi. İlk başlarda düşününce kendime gülmeye başladım ve bütün bu neşe ruhum aracılığıyla bedenime geldi” diye konuşmuştu.

 

ARKADAŞLARI İKNA ETMEYE ÇALIŞTI

 

West ayrıca, ünlü arkadaşlarının ve çalışma arkadaşlarının da kendisinin şaka yaptığını düşündüğünü, seçim kampanyası yapmaması için kendisini ikna etmeye çalıştıklarını da itiraf etmişti.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha