• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Kaşlarımı aldırmayacağım"

0 0

Oyunculuğunun yanı sıra sosyal medyadaki paylaşımlarıyla da sık sık gündeme gelen Nesrin Cavadzade, kaşları ve kilosuyla ilgili gelen eleştirilere yanıt verdi.

25 Eylül 2019 Çarşamba 19:26

Cavadzade, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Çirkin kaşlarıma ve 47 kilo oluşuma gelen yüzlerce yorumdan sonra hepinize bir haberim var; kaşlarımı aldırmayacağım ve kilo almayacağım" ifadelerini kullandı

 

Nesrin Cavadzade, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor.

 

Cesur pozlarını yayınlayan Cavadzade, bu kez kaşlarına ve kilosuna gelen eleştirilere yaptığı paylaşımla yanıt verdi. Bu pozunu sosyal medya hesabından paylaşan Cavadzade, "Çirkin kaşlarıma ve 47 kilo oluşuma gelen yüzlerce yorumdan sonra hepinize bir haberim var; kaşlarımı aldırmayacağım ve kilo almayacağım. Öptüm..." ifadelerini kullandı.

 

“Aşk Tesadüfleri Sever 2” filminde rol alan Nesrin Cavadzade, geçtiğimiz günlerde çarpıcı bir açıklamada bulunmuştu.

 

Cavadzade basın mensuplarının sorularını cevaplarken, "Çirkin erkek seviyorum. Yakışıklılar beni ürkütüyor. Anneannem, 'Erkek dediğin maymundan hallice olur' derdi" ifadelerini kullanmıştı.

 

Öte yandan geçtiğimiz günlerde bir dizi projesi olacağını açıklayan Cavadzade, “Sözleşmem gereği ne olduğunu söyleyemiyorum. Bir ipucu veremem, bölüm sayısını söylersem zaten anlayacaksınız. Daha kısa süresi olan bir proje” diyerek tüyo vermişti.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha