• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Kenan Doğulu: Özel konuları bu kadar basitmiş gibi konuşmayacağım

Kenan Doğulu: Özel konuları bu kadar basitmiş gibi konuşmayacağım
0 0

Beren Saat, "Bir noktada sen masumiyetini kaybettin; ben de oyun arkadaşımı ve yol arkadaşımı" demişti.

17 Haziran 2019 Pazartesi 10:42

Oyuncu Beren Saat ile boşanacakları iddia edilen Kenan Doğulu, önceki akşam Bebek Şenliği festivalinde sahne aldı. Kenan Doğulu, muhabirlerin boşanma iddialarıyla ilgili soruları karşısında, “Benim tarzımı biliyorsunuz. O yüzden bu özel konuları bu kadar basitmiş gibi konuşmayı tercih etmeyeceğim. Hiçbir zaman da cevap vermeyeceğim bu sorulara” dedi.

 

Habertürk'ten Akif Yaman'ın haberine göre; Kenan Doğulu, önceki akşam Bebek Şenliği festivalinde sahne aldı. Geçen seneki konserinin büyük beğeni toplamasının ardından yoğun istek üzerine ikinci kez festivalde sahne aldı. Kenan Doğulu, muhabirlere konserle ilgili olarak, “Çok güzeldi. Herkes eğlendi parklarda bahçelerde” dedi.

 

Beren Saat'ten doğum günü mesajı

 

Ünlü oyuncu Beren Saat ile eşi Kenan Doğulu bir süredir boşanacakları yönünde çıkan haberlerle gündeme geliyordu. Saat'in sık sık eski sevgilisi Efe Güray'la yer aldığı fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşması da dikkatleri çekmişti. Beren Saat, 45 yaşına basan eşi Kenan Doğulu'nun yeni yaşını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile kutlamıştı. Ünlü oyuncunun paylaşımı takipçilerini şaşırtmıştı. Paylaşımında sık sık boşanma iddialarından da bahseden Saat, paylaşımıyla kafaları karıştırmıştı.

 

"Ben oyun arkadaşımı buldum galiba' dedim bir akşam..."

 

"Bir yastıkta kocamak mı, beraber ölmek mi insanların bir aşkı başarmaktan anladığı bilemiyorum. Oysa sen, ben, babanın gitarı bir yatağın içinde; sonsuz zamanın durakladığı, ömrün tamamladığı yüz yıllar aştık" ifadelerini kullanan Beren Saat, sosyal medya hesabından şu paylaşımı yapmıştı: 

 

'Ben oyun arkadaşımı buldum galiba' dedim bir akşam, gözlerin parlayarak baktın. Gece gitar sesiyle uyandım; bir şarkıya başlamıştın, büyülendim. Biz o şarkıyı beraber bitirirken, aşk şarkısı olduk. Birbirimizin yaralarını öptükçe can arkadaşı oldu. Yaydığımız aşk enerjisiyle çevremizde iklim değişikliğine sebep olduk ve beraber ne eğlendik. Sonra bir noktada sen masumiyetini kaybettin; ben de oyun arkadaşımı ve yol arkadaşımı...

 

"Ne zaman boşanıyorsunuz?' diye soruyor herkes"

 

Bir yerlerin kapısında el ele çekilmiş naylon fotoğraflarımızı aşk sananlar için bunlar, arkadaşlarımızın gözünden hesapsızca biz işte. 'Ne zaman boşanacaksınız?' diyorlar sürekli; güvenmek, bağlanmak, bağışlamak, vazgeçmek bütün bu ağır duygusal süreci hiç merak eden yok. Boşanmak işin en kolay kısmı; ben evlenmeye de görece az hevesli taraftım zaten. Benim için esas olan hep aşktı, aşktır! 

 

Bir yastıkta kocamak mı, beraber ölmek mi insanların bir aşkı başarmaktan anladığı bilemiyorum. Oysa sen, ben, babanın gitarı bir yatağın içinde; sonsuz zamanın durakladığı, ömrün tamamladığı yüz yıllar aştık. Bu demode romantizmde ortağım olduğun için teşekkür ederim. Sen tabii ki yeni şarkılar yazacaksın. Artık içimde ne öfke, ne en ufak bir pişmanlık; her damla gözyaşıma ziyadesiyle değdin. İyi ki doğdun da sana aşık oldum... "

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha