• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Kendimi tokatlayarak doğaçlama yapmayı öğrendim"

0 0

ABD'li şarkıcı ve aktris Lady Gaga oyunculuk kariyerinin başında doğaçlama yapmak konusunda zorlandığını, kendini "tokatlayarak" problemini aştığını söyledi.

26 Kasım 2021 Cuma 17:25

Yeni filmi Gucci Ailesi'nin (House of Gucci) tanıtımı için BBC Radio 2'de Zoe Ball'un sunduğu programa katılan Lady Gaga, doğaçlama yeteneğini nasıl geliştirdiğini anlattı. İlk filmi Bir Yıldız Doğuyor'da (A Star Is Born) kendisini zorlayarak kamera karşısındaki becerilerini ilerlettiğini söyledi. 

 

Şarkıcı programda şu ifadeleri kullandı:

 

"Bir Yıldız Doğuyor'a başladığımda doğaçlama yapmak benim için gerçekten zordu. Kulağa aptalca geldiğini biliyorum ama kelimenin tam anlamıyla doğaçlama yapamadığım bir sahnenin çekimini yaptıktan sonra kendimi tokatladım ve 'Yaptığın tüm işleri bir kenara atman ve sadece orada ve o koşullar içinde olman gerekiyor' dedim. Çok hızlı öğrendim."

 

Gaga ayrıca Gucci Ailesi'nin fragmanındaki "Baba, oğul ve Gucci Ailesi" repliğinin aslında senaryoda olmadığını ve doğaçlama olduğunu açıkladı. Aktris repliğe herkesin güldüğünü söyledi. 

 

Adam Driver ve Lady Gaga'nın başrollerini paylaştığı film Maurizio Gucci cinayetinin perde arkasında yaşananları işliyor. 

 

Yakın zamanda Adam Driver da Lady Gaga'yla birlikte yer aldığı filmdeki seks sahnesini doğaçlama çektiklerini söylemişti. 

 

KAYNAK: INDEPENDENT TÜRKÇE - ESRA GÜNGÖR

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha