• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Kilolarım yüzünden komplekse girmiştim"

0 0

Fenerbahçe'nin eski kalecisi Volkan Demirel’in eşi, 2009 Miss Belçika Güzeli Zeynep Sever Demirel, bir dönem kiloları yüzünden komplekse girdiğini söyleyerek, fit görüntüsünün sırrını açıkladı.

13 Mayıs 2020 Çarşamba 16:28

56 kilo olan Demirel, kendine ait olan YouTube kanalında ilginç açıklamalar yaptı. Hayatı boyunca kilolarla nasıl savaştığını anlatan güzel, bilinmeyenlerini anlattı.

 

İşte Demirel'in açıklamaları:

 

Benim için bir zamanlar dış görünüş her şeydi. Gençken mankenlik ajansları yüzünden komplekse girmiştim. Bana ‘Bacakların kalın, basenlerin var, popon büyük, hatların fazla yuvarlak. Bu halinle podyumda 'iş bulamazsın' diyorlardı.

 

Üzerimde büyük baskı vardı. Ama o dönem zayıflayamamıştım. Vegan beslendiğim bir dönemde köpeğimiz öldü. Üzüntüden hormonal değişim başladı. Hızlı kilo verdim.

 

 Hiç spor yapmıyordum. Dünyada spor yapmaktan benim kadar nefret eden başka biri var mıdır, bilmiyorum. Karantinada kendimi spora adadım.

 

İki ayda inanılmaz bir disiplin oturttum. Resmen salgın öncesi ve sonrası iki farklı Zeynep var artık. Her gün 1.5 saat spor yapıyorum.

 

Şimdi de bazıları ‘Ne kadar zayıfladın, eski halin daha iyiydi, çirkinleştin’ diyor. Aynaya bakmadan yorum yapıyorlar. Birbirimizi aşağı çekmekten vazgeçelim.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha