• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Kimin, ne zaman adam satacağı belli değil"

0 0

Burcu Esmersoy ve Demet Akalın'ın 'takip' polemiğine Tuğba Özay da dahil oldu. Özay, çıkan haberlerin ardından sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.

12 Kasım 2019 Salı 20:58

Önceki gün, "Bazı kişileri ayıp olmasın diye takip ediyorum ama onları sessize alıyorum" ifadelerini kullanan Burcu Esmersoy, açıklamalarının ardından Demet Akalın'ı sosyal medya hesabından takipten çıkartmıştı.

 

Akalın, sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yapmıştı.

 

'TAKİP' POLEMİĞİ

 

"Kendi hayatınıza bakın" diyen Akalın, "Gündeminizi değiştirmek için beni kullanmayın. Ben olunca hemen manşet oluyor. Birisi Amerika'dan bir şey atar, biri buradan bir şey söyler... Kendi hayatınıza bakın... Hadi anam hadi..." ifadelerini kullanmıştı.

 

O DA DAHİL OLDU

 

Burcu Esmersoy ve Demet Akalın'ın 'takip' polemiğine Tuğba Özay da dahil oldu. Özay, çıkan haberlerin ardından sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.

 

"Kimin, ne zaman adam satacağı belli değil!" diyen Özay, şu ifadeleri kullandı:

 

"ÇOCUKÇA KAVGAYA TUTUŞUYORLAR"

 

Bu Instagram'da ne fena! Hele ki ünlü isimler için... Düne kadar canciğer kuzu sarması olanlar 'Instagram'da beni takip ettin', 'Yok beni takipten çıkarttın' diye çocukça kavgaya tutuşuyorlar.

 

"EN İYİSİ BENİM YAPTIĞIM"

 

Esasında ne kadar samimiyetsiz olunduğunu görüyoruz sosyal medyada. Arkadaşlıklar, aşklar hep sosyal medyada dayalı oldu. En iyisi benim yaptığım... Kimseyi takip etmeyeceksin arkadaş.

 

Hep soruyorsunuz 'Niye kimseyi takip etmiyorsun?' diye. İşte tam da bu sebepten! Ben bu platformu sadece sevenlerimle buluşma, haber alma, haber verme için kullanıyorum.

 

"KİMİN, NE ZAMAN ADAM SATACAĞI BELLİ DEĞİL"

 

Sevdiğim insanların da sayfasına bakıp beğeni yapıyorum ama bu takip işi sıkıntılı arkadaş. Kimin, ne zaman adam satacağı belli değil!

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha