• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Kimse sonsuza kadar müzik yapmamı istemez"

0 0

Britanyalı ünlü sanatçı Adele müzik endüstrisindeki geleceği hakkında konuştu ve "sonsuza kadar" şarkı üretmeyeceğini söyledi.

18 Ekim 2021 Pazartesi 15:32

Pop yıldızı 15 Ekim’de yayımlanan Easy On Me parçasıyla müziğe 6 yıl ara verdikten sonra yeniden hayranlarıyla buluştu. Söz konusu parça Adele’in 19 Kasım’da piyasaya sürülecek 30 isimli albümünün ilk şarkısı olma özelliği taşıyor. 

 

BBC Radio 1’dan Greg James’e verdiği röportajda Adele kariyerine ve nasıl ilerleyeceğine dair konuştu. Ünlü şarkıcı şu ifadeleri kullandı:

 

"Bunu sonsuz kadar yapmayacağım ve yapmak da istemiyorum. Başkaları da sonsuza kadar müzik yapmamı istemez."

 

Programın sunucusu James dinleyicilerin muhtemelen sonsuza kadar onun parçalarını dinlemek isteyebileceğini söylediğindeyse Adele şunları söyledi:

 

"Kimse 95 yaşıma bastığımı ya da mızmızlanırken veya arka arkaya sigara içerken beni duymak istemez."

 

Entertainment Weekly’nin aktardığına göreyse röportajın bir başka noktasında Adele en yakın arkadaşlarının Easy On Me’yi dinlediklerinde hiç etkilenmediklerini söyledi. Şarkıcı şu ifadeleri kullandı:

 

"En yakın üç arkadaşıma yazarken Easy On Me’yi söylediğim ufak bir parçayı gönderdim. Ve içlerinden biri şarkıdan hoşlanmadı, bir diğeriyse, 'Eh evet, yine de denemeye devam et' dedi. Sonuncusu da, 'Çalışmakla meşgulüm' dedi. Yani bunlar benim için mükemmel cevaplardı."

 

Ünlü müzisyen boş zamanlarında genelde müzik yapmadığı için pek çok arkadaşının ve menajerinin "Seni yeniden şarkı söylerken dinlemek güzel" diye tepki verdiğini belirtti. 

 

KAYNAK: INDEPENDENT TÜRKÇE - ESRA GÜNGÖR

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha