• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Kiralık Aşk 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Kiralık Aşk 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı
0 0

Ekranların reyting rekorları kıran dizisi Kiralık Aşk 18. yeni bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu.

23 Ekim 2015 Cuma 11:12
Kiralık Aşk bu hafta da rakiplerini geçerek zirvedeki yerini korudu.

Kiralık Aşk 18. Bölüm Fragmanı - İZLE

Başladığı günden beri, bütün bölümleri çok ses getiren, Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Levent Ülgen ve Nergis Kumbasar’ın başrollerinde ekrana gelen dizi, dün gecenin en çok izlenen yapımı oldu.

Kiralık Aşk’ın dün akşam ekrana gelen yeni bölümü; Tüm kişilerde yüzde 8,09 reyting, yüzde 21,46 izlenme payı, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de de yüzde 8,36 reyting ve yüzde 21,44 izlenme payı alarak yine birinci oldu. Dizi reklamverenin en çok önem verdiği kategori olan 20+ABC1’de; yüzde 9,01 reyting ve yüzde 22,55 izlenme payı ile de zirveye yerleşti.

Sosyal medyada da çok konuşuldu.

Kiralık Aşk’ın dün ekrana gelen yeni bölümü Somera ölçümlerine göre sosyal medyanın en çok konuştuğu dizi oldu. 

Kiralık Aşk, her Cuma 20:00’de STAR’da!LEYLA LYDIA TUĞUTLU KİRALIK AŞK'TA

Güzel oyuncu Leyla Lydia Tuğutlu Kiralık Aşk dizisinde İz rolünü canlandıracak. Daha önce ‘Es Es’, ‘Kirli Beyaz’ ve ‘Karadayı’ gibi yapımlarda rol alan Leyla Lydia Tuğutlu dizide Ömer’in eski sevgilisi olan İz’e hayat verecek. Leyla Lydia Tuğutlu 2008 Miss Turkey güzellik yarışmasında birinci olmuştu. Engin Günaydın’la birlikte İçimdeki Ses filminde de başrol oynamıştı.SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ömer’in geçmişinden gelen yabancı kim?

Defne ve Ömer yüzleşiyorlar. aşk onları birbirine bağlayacak mı? Engeller var. Defne'nin de bu engelleri aşmak için planları işe yarayacak mı?

Ömer’in karsısında artık bambaşka bir Defne var. İsmail, Yasemin'in son hareketinden sonra ne yapacak? Sude, Sinan'ın içini yakanın kim olduğunu buldu!

Deniz ise Ömer'in kışını başlatıyor! Beklenenden çok daha güçlü bir düşman olarak. Peki ya bu sırada Ömer'in geçmişinden gelen ve bütün dengeleri değiştirecek o kişi kim? 
0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha