• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Konuşursa 100 bin TL ödeyecek

Konuşursa 100 bin TL ödeyecek
0 0

Serdar Ortaç boşandığı eşi Chloe Loughnan hakkında konuşma yasağı aldırdı. Loughnan eğer Ortaç'la veya evlilikleriyle ilgili konuşursa 100 bin TL ödeyecek. Aynı şartlar ünlü şarkıcı için de geçerli olacak.

25 Ekim 2019 Cuma 18:37

Serdar Ortaç ile İrlandalı model Chloe Loughnan ile 2014 yılında nikah masasına oturmuş, 9 Ağustos'ta ise anlaşmalı olarak boşanmıştı.

 

Ayrıldıktan 2 ay sonra Serdar Ortaç'tan şaşırtan bir hamle geldi. Ortaç, eski eşi Chloe Loughnan'a konuşma yasağı aldırdı.

 

2. Sayfa programının haberine göre; Chloe Loughnan, Serdar Ortaç ile evli kaldığı dönem ve evliliğinde yaşadıklarıyla ilgili olarak konuşamayacak.

 

Genç model, yasağı delerse 100 bin TL ödeyecek. Aynı şartlar Serdar Ortaç için de geçerli olacak. Ortaç da verdiği röportajlarda Chloe ile evliliğinden bahsetmeyecek.

 

Ünlü şarkıcı boşandığı eşiyle ilgili olarak şu ifadeleri kullanmıştı: 

 

Chloe çok iyi kalpli biri, bir yere iğne batırmaya çalışmaz. Söylemek istediği bir şey varsa direkt söyler. Hanıma çok yüklendiler, ‘Böyle yaptı’ diye. Nereden biliyorlar! Hiçbir şey yaptığı yok! Ben düşman ilan etmemişim kendi hanımımı, niye siz düşman ediyorsunuz. Ben her zaman onun yanındayım, isterse yardım etmeye de hazırım.

 

Geçtiğimiz günlerde bir Türkiye'de bir alışveriş merkezinde görüntülenen Chloe Loughnan da, "Türkiye artık benim ikinci vatanım. Burayı çok seviyorum, bir hafta önce geldim. Bir kaç iş görüşmem vardı daha ne kadar kalırım henüz belli değil. Serdar ile henüz görüşme fırsatım olmadı. Aramızda dargınlık yok. Ben dönmeden önce müsait olursa görüşürüz " açıklamasını yapmıştı.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha