• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Korumaları için her ay 2.5 milyon TL harcıyor

Korumaları için her ay 2.5 milyon TL harcıyor
0 0

Kylie Jenner'ın babası Caitlyn Jenner, kızının bir sırrını paylaştı. Dünyanın en genç milyarderi olan Jenner'ın, korumaları için her ay 2.5 milyon TL harcadığı ortaya çıktı.

30 Kasım 2019 Cumartesi 12:05

Çıkardığı kozmetik markasının yüzde 51 hissesini 600 milyon doralara satmasıyla gündem olan genç milyarder Kylie Jenner, korumaları için harcadığı para dudak uçuklatan cinsten...

 

22 yaşındaki milyarderin babası Caitlyn Jenner, kızının korumaları için ayda ayda 400 bin dolar harcadığını açıkladı.

 

Şu aralar 'Get Me Out of Here' adlı yarışma içinbir ormanda bulunan Caitlyn Jenner, kızının güvenliği için aylık yaptığı harcamaların neredeyse ev fiyatına denk geldiğini söyledi.

 

Bir dönem ailenin annesi Kris ile evli olan Bruce Jenner ismiyle tanınan baba, geçtiğimiz yıllarda cinsiyet değiştirdikten sonra Caitlyn adını almıştı.

 

Kapmtaki yarışmacılara, kendilerine ün kazandıran 'Keeping Up With The Kardashians' adlı şovun nasıl popüler olduğundan bahsetti. 

 

Ailesinin güvenliği için bir koruma ordusu tutmak ve çok para harcamak zorunda kaldıklarını söyleyen Jenner, milyarder kızı Kylie'yi örnek göstererek, yaptığı harcamaları örnek gösterdi.

 

Yarışmacılardan biri, aile üyelerinin gittiği her yerde koruma kullanıp kullanmadıklarını sorunca Jenner,"Her yerde. Bahse girerim, Kylie gittiği her yerde her ay 300 bin ile 400 bin dolar arasında güvenlik harcaması yapıyor. Bu büyük bir operasyon" dedi.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha