• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Kötü adamla takılıyorum"

0 0

Yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettiren Şeyma Subaşı, bu kez sosyal medya hesabından sevgilisi Guido Senia ile güneşlenirken çekilen karesini paylaştı.

5 Temmuz 2019 Cuma 12:26

Şeyma Subaşı ile Acun Ilıcalı, geçtiğimiz yıl Silivri Adliyesi'ne giderek evliliklerini yaklaşık 10 dakikada noktalamıştı. Ayrılıktan sonra Subaşı, Guido Senia ile aşk yaşamaya başlamıştı.

 

Şeyma Subaşı ile Guido Senia, sosyal medyada paylaştıkları fotoğraflar ve birbirilerine yaptıkları yorumlarla aşklarını gözler önüne sermeye devam ediyor.

 

"KÖTÜ ADAMLA TAKILIYORUM"

 

Yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettiren Şeyma Subaşı, bu kez sosyal medya hesabından sevgilisi Guido Senia ile güneşlenirken çekilen karesini paylaştı. Subaşı, paylaşımına, "Kötü adamla takılıyorum" notunu düştü. Şeyma Subaşı'nın payklaşımı çok sayıda yorum ve beğeni aldı.

 

"MUTLU YILLAR BEBEĞİM"

 

Subaşı, geçtiğimiz günlerde 29 yaşına basmıştı. Guido Senia sevgilisinin yeni yaşını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile kutlamıştı.

 

Senia, Subaşı ile birlikte çekilen karesini sosyal medya hesabından, "Mutlu yıllar bebeğim" notuyla yayınlamıştı. Subaşı ise sevgilisinin paylaşımına kalp emojisi ile yanıt vermişi.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha