• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Kötü karakteri oynamaktan zevk alıyorum"

0 0

İngiliz oyuncu Jodie Comer, Elle Dergisi'nin mayıs sayısına konuk oldu. 26 yaşındaki aktris Killing Eve dizisinde canlandırdığı kötü karakter Villanelle hakkında konuştu.

24 Nisan 2019 Çarşamba 13:28

Comer "İnsanların sizi izledikten sonra hakkınızda negatif düşünüp, daha sonra tanıştıklarında 'Aslında o kötü insan değilsin' demeleri çok eğlenceli. Bu durumdan zevk alıyorum" dedi.

 

Jodie Comer, "İnsanların seyrettiklerine inanmalarını görmek çok komik" dedi. 

 

Oyuncu olarak görünümü konusunda her zaman endişelendiğini belirten Comer "Bu konu özgüvenimi zedeleyen başlıca şeylerden biri. Oyunculuk her zaman yeteneğinize bağlı olmayabilir. Bir noktada dış görünüşünüz de büyük önemi taşıyor" dedi. 

 

Son dönemlerde yer aldığı beş projeşi kadınların yazdığını böyleyen aktris, "Bu durumla nadiren kaşılaştığımı fark ettim. Ama devam etmek ve insanları da biliçlendirmek istiyorum" açıklaması yaptı.

 

Killing Eve konusu

 

3. sezon onayını alan BBC Amerika'nın sevilen suç dizisi Killing Eve, Luke Jennings'in kaleme aldığı kitaplardan ekrana uyarlandı.

 

Killing Eve biri kiralık katil diğeri ise güvenlik görevlisi olan iki kadın arasındaki kovalamacayı takip ediyor. Özel güvenlik şirketinde masa başı çalışan Eve, ajan olmanın hayallerini kurmaktadır. Yetenekli seri katil Villanelle ise mesleğinin tüm getirisini lüks ihtiyaçlarına harcamaktadır. Bu iki kadın birbirlerini takıntı haline getirir ve zamanla aralarında esaslı bir kedi-fare oyunu başlar. 

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha