• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Lashana Lynch: Kendim olmam gücümüze ışık tutuyor

Lashana Lynch: Kendim olmam gücümüze ışık tutuyor
0 0

Önümüzdeki haftalarda vizyona girecek olan yeni 'James Bond 007' filminin siyahi kadın oyuncusu Lashana Lynch, serideki rolü açıklandığından beri karşılaştığı ırkçı yorumlar hakkında konuştu.

29 Ağustos 2021 Pazar 13:04

İngiliz oyuncu Lashana Lynch, 'Bond' serisinin son filmi 'Ölmek İçin Zaman Yok' (No Time To Die) filminde canlandırdığı '007' rolünün açıklandığından beri karşılaştığı ırkçı yorumlar hakkında açıklamalarda bulundu.

 

"TROLLERE DİYECEK BİR ŞEYİM YOK"

 

Lynch, "Ne düşündüğünüzün beni ilgilendirmediğini söylemek dışında trollere diyecek bir şeyim yok." dedi.

 

33 yaşındaki oyuncu, konuyla ilgili, "Kendi doğrularınızla yaşama özgürlüğüne sahipsiniz, tıpkı benim de kendi doğrularımda yaşama özgürlüğüm olduğu gibi..." ifadelerini kullandı.

 

İngiliz oyuncu, daha sonra sözlerini şöyle sürdürdü:

 

Yanlış ve yetersiz temsil edilmenin nasıl bir his olduğunu biliyoruz ve sesimiz yokmuş gibi hissederken dünyadaki herhangi birinin bizim için bizim gerçeğimizi anlatmasını arzulamanın nasıl bir his olduğunu biliyoruz. Ve umuyorum ki kariyerim, rol seçimlerim ve yalnızca kendim olmam, gerçek anlamda gücümüze ışık tutuyor.

 

Başrolde; Daniel Craig, Rami Malek ve Lea Seydoux'un yer aldığı film, önümüzdeki haftalarda izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha