• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Levent Kırca'nın son vasiyeti gerçekleşecek mi?

Levent Kırca'nın son vasiyeti gerçekleşecek mi?
0 0

Cengiz Semercioğlu bugün Hürriyet'teki köşesinde Levent Kırca'nın son isteğinin bir süre önce çektiği 'Sarhoşum Gel Al Beni' filminin vizyona girmesi olduğunu söyledi.

23 Ekim 2015 Cuma 11:09
Cengiz Semercioğlu bugün Hürriyet ’teki köşesinde Levent Kırca’nın son isteğinin bir süre önce çektiği ‘Sarhoşum Gel Al Beni’ filminin vizyona girmesi olduğunu söyledi. Semercioğlu'nun yazısından o bölüm:

Levent Kırca'nın unutulmaz skeci: Sarhoş - İZLE

Levent Kırca'nın Fatih Terim taklidi - İZLE

Levent Kırca'nın unutulmaz skeci: Jet ski - İZLE

Levent Kırca'nın unutulmaz skeci: İski - İZLE

Levent Kırca'nın unutulmaz skeci: Ne koydun la kafana - İZLE


LEVENT KIRCA KOMEDİSİ ZARAR GÖREBİLİR!

… Peki son isteği neydi Levent Kırca'nın? Bir süre önce çektiği "Sarhoşum Gel Beni Al" adlı filminin vizyona girmesi... Vizyona girdiğini göremeden vefat etti. Son vasiyet olarak vizyona girmeli mi bu film? Kararı verecek olan, ailesi... Ancak girerse aklımızda yer eden "Levent Kırca komedisi"nin de zarar göreceğini söylüyor filmi görenler. İzleyen bir-iki dağıtımcı arkadaşım, belki yorgunluk dönemi olduğundan, belki sağlık problemlerinden Levent Kırca'nın filmde yapmak istediğini tam gerçekleştiremediğini söylüyor. "Sarhoşum Gel Beni Al" vizyona girip izlenmese... Beğenilmese... Sanki Levent Kırca'nın hatırasına saygısızlık olacakmış gibi geliyor bana. Bu yüzden bilmiyorum. Vizyona girmeli mi, girmemeli, ailesi kararı versin... Ama ne olursa olsun, Levent Kırca son bir filmiyle değerlendirileme-yecek kadar büyük bir oyuncuydu. Nur içinde yat Levent Abi. Bizi o kadar çok güldürdün ki, hakkını helal et... 
0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha