• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Medoo, 'Dünya düğünümüzü konuşacak' dedi"

0 0

Olaylı ayrılıktan sonra Mohammed Alsaloussi ile aralarındaki buzları eriten Şeyma Subaşı, evlilik ile ilgili yeni açıklamalarda bulundu.

16 Eylül 2021 Perşembe 14:21

Geçtiğimiz temmuz ayında sevgilisi Mohammed Alsaloussi (36) ile barıştığını duyuran Şeyma Subaşı (31), YouTube kanalına geri döndü. Aldığı radikal kararları takipçileriyle paylaşan Subaşı, ayrıca aşk hayatıyla ilgili yeni açıklamalarda bulundu.

 

"İLİŞKİSİ OLAN IBIZA'YA GİTMESİN!"

 

Ibiza'da sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile bocaladıkları bir dönem geçirdiklerini itiraf eden Şeyma Subaşı, esprili bir dille, "İlişkisi olan Ibiza'ya gitmesin!" diye konuştu.

 

"AĞIR BİR ENERJİSİ VAR"

 

Subaşı daha sonra konuyla ilgili sözlerini şöyle sürdürdü:

 

Ibiza'nın böyle bir enerjisi var. Es Vedra'nin olduğu yer bermuda şeytan üçgeninin bir tanesinin olduğu yer deniliyor. Oradan dolayı olabilir. İnanılmaz bir enerjisi var ama bununla beraber gerçekten çok ağır bir enerjisi var, o enerjiyi hissediyorsunuz hem iyi anlamda hem kötü anlamda. Biz kötü hissettik demek istemiyorum ama eğer zihniniz kuvvetli değilse bir tık bocalayabiliyorsunuz.

 

"BENİ AİLEMDEN İSTEDİ"

 

Kısa bir süre önce sevgilisi ve ailesiyle Bodrum'da tatil yapan Şeyma Subaşı, anne ve babasının Mohammed Alsaloussi'yi çok sevdiğini ve iyi anlaştıklarını söyledi. Sevgilisiyle Bodrum tatilinde daha fazla yakınlaştıklarını da belirten Subaşı, "Medoo beni ailemden istedi." ifadelerini kullandı.

 

"BELKİ DE EVLENDİK NEREDEN BİLİYORSUNUZ?"

 

Esprili bir dille, "Herkes evlilik ne zaman diye soruyor. Evlilik kadar kafanıza taş düşsün!" diyen Şeyma Subaşı, "Belki de evlendik... Nereden biliyorsunuz?" şeklinde konuştu. Subaşı ayrıca evliliğe anlam yüklemenin mantıklı olmadığını ima etti. Şeyma Subaşı, düğünü önce Ibiza'da yapmayı düşündüklerini ancak çok fazla acele etmemek için iptal etme kararı aldıklarını söyledi.

 

"HERKES BİZİM DÜĞÜNÜMÜZÜ KONUŞACAK!"

 

Şu an için düğünü nerede yapacaklarını bilmediğini ifade eden Şeyma Subaşı, "Meedo bana, 'Sana öyle bir düğün yapacağım ki bir sene boyunca dünyadaki herkes bizim düğünümüzü konuşacak!' dedi." şeklinde konuştu.

 

"MISIR DÜĞÜNÜ OLABİLİR"

 

Böyle şeylere hiç gerek olmadığını ve sakin bir düğün yapmak istediğini söyleyen Subaşı, "Öyle bir hırsım yok arkadaşlar. Öyle zannediyorsunuz ama sıfır aslında. Ama Medoo heyecanlı, ben de heyecanlıyım. Nerede olacağını bilmiyorum ama Türkiye'de olacağını sanmıyorum, Ibiza'da da olmayacak. Belki bir Mısır düğünü olabilir." ifadelerini kullandı.

 

TÜRKİYE'DEN TANIŞIYOR

 

Bir ay sonra Miami'ye taşınacağını duyuran Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Melisa'nın İstanbul'da eğitim göreceğini ve bu nedenle onu ziyaret etmek için her ay Miami ve İstanbul arasında mekik dokuyacağını belirtti. Subaşı, bu yıl Melisa'yı Miami'ye götüremeyeceğini ancak gelecek yıl götürebileceğini de sözlerine ekledi.

 

"MEDOO GİTTİĞİMİZ HER ÜLKEDEN EV ALMAK İSTİYOR"

 

Sevgilisi Mohammed Alsaloussi'nin gittikleri her ülkede ev almak istediğini belirten Şeyma Subaşı, Türkiye'de yaşamayı düşünmediğini açıkladı. Alsaloussi'nin İstanbul'u çok sevdiği için burada da bir ev alabileceklerini söyleyen Subaşı, böylece Miami'den İstanbul'a geldiklerinde birlikte yaşayabileceklerini ifade etti.

 

KAFALARI KARIŞTIRAN AYRILIK

 

Şeyma Subaşı, yedi aydır birlikte olduğu Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi'den evlilik teklifi almış ve sevgilisine 'evet' yanıtını vermişti. Kısa sürede alınan evlilik kararı sonrasında hamile olduğuna ilişkin iddialarla sık sık gündeme gelen Subaşı, sonunda bebek beklediğini itiraf etmiş ve evliliklerini de ertelediklerini duyurmuştu.

 

"EVLENMEK İÇİN ACELE ETMEMİZİN NEDENİ BUYDU"

 

Şeyma Subaşı, "Dedikodular doğru, hamileyim. Bu yüzden evlenmek için acele ettik. Sonradan da gerek olmadığına karar verdik. Şimdilik düğünü erteleyip hamileliğin tadını çıkarmak istiyoruz. Tüm dilekleriniz ve desteğiniz için teşekkür ederim. Bundan sonra olacaklar için heyecanlıyım." ifadelerini kullanmıştı.

 

"YÜKSEK STRES NEDENİYLE BEBEĞİMİ KAYBETTİM"

 

Subaşı, iki gün sonra da bebeğini kaybettiğini duyurdu. Şeyma Subaşı, "Daha önce yüksek stres nedeniyle düğünün ertelendiğini yazmıştım. Ne yazık ki bu stresin bebeğimi kaybetmeme neden olduğunu bildirmek zorundayım. Çok üzgünüm. Tüm desteğiniz için teşekkür ederim." dedi.

 

FOTOĞRAFLARI SİLDİ

 

Çıkan haberlerden sonra Subaşı'dan sürpriz bir hamle geldi. Sevgilisiyle yer aldığı fotoğrafları sosyal medya hesaplarından silen Şeyma Subaşı, böylelikle ayrılık iddialarını doğruladı. Subaşı, kısa bir süre sonra da, "Ayrılık doğru nedeni bize kalsın." açıklamasında bulundu. Çiftin ayrılığı yaklaşık 1 ay sürdü.

 

"EVLENMEDEN OLMAZ!" DEMİŞTİ

 

Ünlü isim, geçtiğimiz aylarda ise hakkında çıkan hamile olduğu yönündeki haberlere, "Kesinlikle hamile değilim, evlenmeden olmaz zaten!" sözleriyle yanıt vermişti.

 

"HİKAYEMİZ ÇOK UZUN"

 

Subaşı ilişkisi hakkında, "Bizim hikaye çok uzun. Ailem benim mutluluğumla zaten mutlu olan insanlar. Tanıştıktan sonra da 'Şeyma nasıl bir çocuk bu küçücük' dediler. 25 yaşında zannediyorlar ama 36 yaşında." şeklinde konuşmuştu.

 

"MELİSA İSTEMESEYDİ BU YOLA GİRMEZDİM"

 

Evlilik kararıyla ilgili kızının görüşlerini de anlatan Subaşı, "Melisa ile abi-kardeş gibiler. Eğer Melisa sevmeseydi, istemeseydi ya da Melisa'dan öyle bir enerji almasaydım asla bu yola girmezdim." demişti.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha