• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Mehmet Ali Erbil'e 'taciz' suçlaması!

Mehmet Ali Erbil'e 'taciz' suçlaması!
0 0

Sosyal medya fenomeni Ece Ronay, yeni şarkısının klibinde yer alan Mehmet Ali Erbil'in kendisine gönderdiği "Bu akşam yanınızda uyumak istiyorum" şeklindeki mesajları ifşa ederek, tacize uğradığını iddia etti.

5 Ekim 2021 Salı 17:54

Sosyal medya fenomeni Ece Ronay, ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ile ilgili olay bir iddia ortaya attı. Ronay, bir süre önce yeni şarkısının klibinde oynayan Erbil'in kendisini taciz ettiğini ileri sürdü.

 

"BU GECE YANINIZDA UYUMAK İSTİYORUM"

 

Ece Ronay, ayrıca ünlü şovmenin kendisine gönderdiği, "Bu akşam yanınızda uyumak istiyorum." şeklindeki mesajları da ifşa etti.

 

ECE RONAY: AHLAKSIZLIKLAR HER GEÇEN GÜN BÜYÜDÜ

 

Sosyal medya hesabından konuyla ilgili paylaşımlarını sürdüren Ece Ronay, "Merhaba arkadaşlar. Gün geçmiyor ki ülkemizde bir kadın daha tacize ve şiddete uğramasın... 'Şiddet' diyorum çünkü psikolojik şiddet de şiddetin bir türevidir. Mehmet Ali Bey’i linçlemiştim, sonra bana mesaj atıp, ağlayarak 'Hastayım' dediği için konuyu kapatıp, özür dilemiştim. Klibimde oynamasını teklif ettim, kabul etti. Zaten çok değil, 5 saniye falan görünüyor klipte. Klip sonrası ahlaksızıklar her geçen gün level atlayarak büyüdü. Görmezden gelmeye çalıştım, yaşına ve bulunduğu konuma saygımdan sessiz kalmaya çalıştım. Ona da gördüğünüz üzere ilk günden itibaren düşündüğü gibi bir münasebetimiz olamayacağını kırmadan söyledim ama bugün bana durup, dururken ağza alınmayacak derecede laflar söyleyip, tehdit ettiği için bu paylaşımı yapmak zorundayım." ifadelerini kullandı.

 

"SUSMAYACAĞIM!"

 

"Bu paylaşım belki kariyerime ve mesleğime zarar verecek çünkü kendisi yıllardır bu piyasada olan bir insan ama ben susmayacağım çünkü kendimi kandırılmış ve değersiz hissediyorum." diyen Ronay, sözlerini, "Ben düştüm, başkası bu tufaya düşmesin diye bu bir uyarı paylaşımıdır. Ünlü de olsanız, fenomen de olsanız tacizden kaçamıyorsunuz. Yazıklar olsun." şeklinde noktaladı.

 

MEHMET ALİ ERBİL: SESSİZ KALMAYACAĞIM

 

Ünlü şovmen de hakkında çıkan haberlerin ardından konuyla ilgili suskunluğunu bozdu. Instagram hesabından açıklama yapan Erbil, "Ben istedim ki genç bir ruha destek vereyim... Ama günün sonunda bir Z kuşağının tuzağına düştüm. Mesajlarımı kesip, biçip anlamını kaybettirerek yayınlamanın suç olduğunu bilmeyecek kadar cahil olması benim buna sessiz kalacağım anlamına gelmiyor tabii ki... Ben o mesajların tamamını ve daha fazlasını medyaya değil, Savcılık Makamı'na sunacağım." dedi.

 

ÖZÜR DİLEDİ

 

Erbil, "Sonuç olarak ben o klipte yer almış olmaktan da, adı geçen şahsa verdiğim destekten de çok pişmanım ve değerli kamuoyundan hiç kabahatim olmamasına rağmen benim iyi niyetimi kullanıp, kirli magazine malzeme yapanlara itibar etmemesini rica ederek, kendi payıma düşen bir şey varsa şayet özür diliyorum." açıklamasını da yaptı.

 

"YANLIŞLIKLA FENOMEN OLDUM" DEMİŞTİ

 

Ece Ronay, geçtiğimiz hafta, "Ben aslında yanlışlıkla fenomen oldum. Öyle bir amacım yoktu. Arkadaşlarıma atmak için çektiğim video bir anda yayıldı. Güzel aslında tanınmak ama zorlukları da var." demişti.

 

"TECAVÜZ" İDDİASI

 

Öte yandan Erbil'in yakın arkadaşı Seda Sayan da haziran ayında ünlü şovmen hakkında şok bir iddiada bulunmuştu. Sayan, Erbil'in 2005-2010 yılları arasındaki eşi Tuğba Coşkun ile evliyken evlerindeki hizmetli kıza tecavüz ettiğini ileri sürmüştü.

 

"GEÇMİŞİ KİRLİ OLAN SENSİN"

 

Seda Sayan, "Tuğba ile evliyken evdeki hizmetli masum kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur. Ayrıca bu olay da benim geçmişimi kirli yapmaz. Zaten boşanma nedenin bu olay olduğu için tüm yakınındaki eşlerin ailen herkes olaya vakıftı. Hepsi seni kurtarma peşindeydi. Ben dış kapının dış mandalıydım. Geçmişi kirli olan sensin. Bence işine bak, ruhunu arındır. Dua et çocuklarının hatırına. Allah'tan af dile benden değil." demişti.

 

Ünlü şarkıcı, kısa bir süre sonra paylaşımlarını sosyal medya hesaplarından silmişti.

 

"BİR HATA YAPTIYSAM KARŞILIĞI İFTİRA MI OLMALIYDI?"

 

Sayan'ın iddiasından sonra Erbil'den açıklama gelmişti. "Geçmişi biraz daha temiz olsaydı iftar programı da sunardı. Helal olsun. Televizyonlar, reyting alamayan bu kadını hala çalıştırıyorlar." paylaşımını silen ünlü şovmen, ardından şu ifadeleri kullanmıştı:

 

Ben Mehmet Ali Erbil; hepinizin bildiği, tanıdığı... Evet, sınırı aştım, hata yaptım, sitem edeyim derken kontolü kaybettim. Üzgünüm, amacım kimsenin onuruna zarar vermek değildi. Hele ki tarih kadar eski bir dosta karşı böyle bir niyetim asla olamaz ama sizler şunu da biliyorsunuz ki; ben 2 yıldır ölümün kıyısında yaşıyorum. Doktorlarım zaten tüm çevremi istemsiz hezeyanları olabileceğim konusunda uyardılar. Şimdi soruyorum; ben bir hata yaptıysam bunun karşılığı iftira mı olmalıydı? Yakışmadı. Siz de sormadınız mı 'Madem böyle bir şey vardı, niye sustun' diye? Her neyse; benim alnım ak ve kendi payıma düşeni yaptım. Herkes de kendisine yakışanı yapsın.

 

BARIŞTILAR

 

Erbil, daha sonra sosyal medya hesabından, "Seda benim canımdır, kardeşimdir... Oğlu oğlumdur... O da benim çocuklarımı kendininkinden ayırmaz. Ben ilaçların tesiriyle bir yanlış yaptım. Özür diliyorum, Seda'dan da, Oğulcan'dan da... Aramıza da kimse giremez, girmesin." ifadelerini kullanmıştı. Sayan da bu sözleri Instagram hesabından yayınlamıştı. İkili, aralarındaki buzları eritmişti.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha