• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Nebahat Çehre: Her tür kadını oynayabilirim

Nebahat Çehre: Her tür kadını oynayabilirim
0 0

Başrolünü Müge Boz, Jess Molho ve Nergis Kumbasar’ın üstlendiği Erhan Baytimur yönetmenliğinde ve Cinemazadeh yapımcılığında 'Çat Kapı Aşk' filminin galası önceki akşam İstanbul’da bir AVM’de gerçekleştirildi.

22 Mart 2019 Cuma 15:21

Nebahat Çehre, "Filmin çok eğlenceli olduğundan hiç şüphem yok. Senaryosundan bahsettiler, galada izlemek istedim" şeklinde konuştu.

 

Geçtiğimiz günlerde "Varoş bir karakteri canlandırmak isterim" açıklamasını yapan usta oyuncu,"Her tür kadını oynamak isterim, ben oyuncuyum. 127 sinema filmim var. 'Nebahat Çehre her türlü karakteri oynayabilir' diyorum. Ben izleyenleri bıktırmak istemiyorum. Teklif geliyor ama çok eliyorum, elekten geçiriyorum. Çok dizi kaldırılıyor, oynadığım dizide emeğimin karşılığını almak istiyorum" dedi.

 

"Dizilerin yayından kalkmasının nedeni sizce nedir?" sorusuna Çehre, "Neye dayanarak bu sene diziler kaldırılıyor, inanın ben de çözemedim. İlk defa böyle şeyler yaşanıyor" yanıtını verdi.

 

Nebahat Çehre, meslektaşı Berrak Tüzünataç'ın kendisi hakkında yaptığı "O saraylarda köşklerde oynamayı hak ediyor" açıklamasına, "Sağ olsun Berrak" karşılığını verdi.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha