• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Neslihan'ın babası vefat etti

Neslihan'ın babası vefat etti
0 0

Ünlü oyuncunun otobüs şoförü babası Yaşar Şener Atagül, evinde fenalaşıp yaşamını yitirdi.

15 Ocak 2016 Cuma 10:26

Oyuncu Neslihan Atagül'ün babası Yaşar Şener Atagül (56), dün arkadaşları tarafından kaldırıldığı hastanede vefat etti. Olay sonrası mahalle karıştı. Otobüs şoförlüğü yapan babanın yakın arkadaşı Hüseyin Kurt, ünlü oyuncu Neslihan Atagül'ü suçladı.

 

"NESLİHAN 10 DAKİKA KALDI"

 

Yaşar Şener Atagül'ün arkadaşı, "Şener'in kapısını kırdık içeri girdik. Hastanedeyken ailesine haber verdik, ilgilenmediler. Neslihan, hastaneye gelip 10 dakika kaldı, gitti. Şener'le hiç ilgilenmiyorlardı, bu durum bizi rahatsız etti." dedi. Neslihan Atagül'ün menajeri ise iddiaları reddetti.

 

KİMSE YANINA YAKLAŞAMADI

 

 

Neslihan Atagül Babası Yaşar Şener Atagül'ün cenazesine nişanlısı Kadir Doğulu ile birlikte katıldı. Atagül'ün bir hayli üzgün ve gergin olduğu objektiflere yansıdı. Sürekli ağlayan genç oyuncu, sinirli tavırlarıyla dikkat çekti. Menajeri ve asistanı, Atagül'le konuşmaya çalışan gazetecilere "Sakın yanına gitmeyin. Uzaktan çekin. Zaten çok üzgün." diyerek uyardı.


"BU ADAM HASTANEDEYKEN NEREDEYDİ"

 

Cenazede; baba Atagül'ün komşuları, merhumun ailesine tepki gösterdi. Atagül ile aynı apartmanda yaşayan komşuları, "Madem bu kadar seveni vardı; bu adam hastayken herkes neredeydi?" dedi.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha