• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Nesrin Cavadzade sefer tasıyla set yolcusu

Nesrin Cavadzade sefer tasıyla set yolcusu
0 0

Nesrin Cavadzade, önceki gün Nişantaşı City’s’den çıkarken görüntülendi. 36 yaşındaki oyuncu elindeki sefer tasına açıklık getirdi: Ketojenik diyete başladım, setteki yemekleri yiyemiyorum.

21 Haziran 2019 Cuma 13:11

AVM’de çalışan bir genç kızı canlandırdığı Cemil Show adlı komedi filminin çekimlerine başlayan Nesrin Cavadzade önceki gün sete giderken Nişantaşı’nda görüntülendi.


Elindeki sefertası dikkat çeken oyuncu "Yemekleri evde kendim yaptığım için sete sefer tasıyla gidiyorum" dedi. 


Ketojenik diyetle formunu koruduğunu, bu yüzden evde yemek yaptığını söyleyen 36 yaşındaki oyuncu "Bugün semizotu, kabak ve organik tavuk pişirdim" diye konuştu. 


Cavadzade "Ketojenik beslenmede hiç şeker ve un yok. Bol yağlı besinler, çok fazla protein ve zeytinyağı tüketiyorum. Fit kalmamın sırrı bu. Bir de haftanın beş günü spor yapıyorum” dedi.


Yazın hiç tatil yapmadan ikinci bir filme daha başlayacağını söyleyen Nesrin Cavadzade “Bir dönem sosyal medyadaki ağır mesajlar nedeniyle isyan ettiniz. Bu durum devam ediyor mu?” sorusuna şu cevabı verdi: 


“İnsanlar daha kibar olmaya başladı. Zaten artık Instagram’a şikayet etmek, dava açmak kolaylaştı. Sadece kadın oyuncuları değil, erkekleri de rahatsız ediyorlar” diye cevap verdi.

 

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha