• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Nurbanu’dan nefret ediyorum"

0 0

Muhteşem Yüzyıl dizisinin hayranı olduğunu dile getiren dünyaca ünlü rapçi Cardi B., Twitter hesabından diziyle ilgili yeni paylaşımlar yaptı. Nurbanu Sultan'dan nefret ettiğini söyleyen Cardi B., Hürrem Sultan'ı sevdiğini belirtti.

8 Temmuz 2020 Çarşamba 12:24

Gerçek adı Belcalis Almanzar olan rapçi Cardi B., geçtiğimiz haftalarda yaptığı paylaşımla 'Muhteşem Yüzyıl' hayranı olduğunu gözler önüne sermişti.

 

Diziyi soluksuz takip eden Cardi B.görüşlerini de sosyal medya sayfasından paylaşıyor. Son günlerde diziyle ilgili yaptığı paylaşımlar da özellikle Türk takipçileri tarafından yorum yağmuruna tutuldu.

 

‘Muhteşem Yüzyıl’daki ‘Nurbanu’ karakterinden nefret ettiğini belirten Cardi B. bir takipçisinin onunla ilgili yorumuna da yanıt verdi.

 

Cardi B.'nin "Nurbanu'dan nefret ediyorum" mesajına bir takipçisi "O benim kraliçem. Osmanlı tarihindeki en güçlü figür" diye yanıt verdi. Cardi B. ise bu yanıta "Üzgünüm tatlım. O dediğin Hürrem" yazdı.

 

Cardi B. Mehmet Günsür tarafından canlandırılan Şehzade Mustafa'nın öldürüldüğü sahneleri izledikten sonra da "Gerçekten üzgünüm" yorumunu yaptı.

 

MERVE BOLUĞUR YANIT VERDİ 

 

Öte yandan ünlü şarkıcının Nurbanu karakteriyle ilgili sözlerine Merve Boluğur’dan yanıt gecikmedi. Nurbanu’ya hayat veren Boluğur, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, "Oyunculuk becerilerimin süper bir kanıtı" dedi.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha