• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Olmak istediğiniz kişi olun"

0 0

Acun Ilıcalı ile boşanmasının ardından Guido Senia ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çekti.

13 Ocak 2020 Pazartesi 14:24

Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı ile boşanmasının ardından Guido Senia ile aşk yaşıyor.

 

Sosyal medyayı aktif kullanan isimler arasında yer alan Subaşı, dikkat çeken pozlarına bir yenisini daha ekledi.

 

Bu kez mayolu pozlarını yayınlayan Subaşı, paylaşımına düştüğü not ile gündeme geldi.

 

"OLMAK İSTEDİĞİNİZ KİŞİ OLUN"

 

Subaşı, paylaşımında "Tam olarak olmak istediğiniz kişi olun. Kendini ve hayallerini ayakta tutan kadın ol. Kendisiyle gurur duyan ve kendisiyle gurur duyan kadın ol. Güçlü ve savunmasız, vahşi ve özgür olan kadın olun" ifadelerini kullandı.

 

Kısa sürede 6 binden fazla beğeni alan Subaşı'nın fit hali ise dikkatlerden kaçmadı.

 

TÜRK HAVA YOLLARI'NA SESLENDİ

 

Sosyal medyadan paylaşımlarla sürekli gündeme gelen Şeyma Subaşı, geçtiğimiz günlerde Türk Hava Yolları'na seslendi.

 

Sık sık yurt dışı seyahatine çıkıp, dünyanın en önemli eğlence merkezlerine seyahat eden Subaşı, yaklaşık 9 saat süren yolculuk sonrası THY'ye mesaj yolladı.

 

"BİZİ BU ÇİLEDEN KURTARIN!"

 

Subaşı, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, "9 saat aktarmalı uçuyoruz. Bu çileden bizi kurtarın lütfen. İstanbul-İbiza uçuşu artık koysanız... Eminiz bu yaz birçok insan bunu bekliyor" ifadelerini kullandı.

 

OLAY YORUM

 

Subaşı, Acun Ilıcalı'nın kızları ve yeğenleriyle birlikte çekilen karesine yaptığı yorum ile gündeme geldi. Subaşı'nın "Melisa'nın gözü kapalı" yorumu sosyal medyada çok konuşuldu.

 

Subaşı'nın bu yorumunu gören takipçileri, "Kızının kapalı ama neyse ki anasının gözü açık" yorumunu yaptı. Subaşı'nın yaptığı yorumda kalpli emojiler kullanması ise dikkatlerden kaçmadı.

 

"KEŞKE ACUN'DAN 3 TANE ÇOCUK YAPSAYDIM"

 

Geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarla gündeme gelen Subaşı, "Keşke Acun'dan 3 tane çocuk yapsaydım, şimdi rahattım. Başka babadan çocuk olayında kitleniyorum. Nasıl olacak bilmiyorum. Türk birinden mi, yabancı birinden mi olacak? Ben İtalya'da yaşasam Acun, Melisa'nın İtalya'ya gitmesine izin vermez" ifadelerini kullanmıştı.

 

Eski evliliğinden de bahseden Şeyma Subaşı, şunları söylemişti:

 

"ACUN'A ÇOK AŞIKTIM, ÖLÜYORDUM ONUN İÇİN"

 

Çok yorulmuştuk, 18 yaşımdan beri yaşadığımız olaylardan... Acun'la birbirimize karşı toleransımız kalmadı. Ben para için evliliğe devam edecek bir karakter değilim. O beni istemedi, ben de onu istemedim. İkimiz de birbirimize gelmeye çalıştık ama olmadı. Ben çok aşıktım, ölüyordum onun için.

 

"GUIDO KURUŞ ÖDETMİYOR"

 

Subaşı, sevgilisiyle gittiği tatillerde para harcamadığını söyledi. Subaşı, "Acun, Melisa'yla olan üç tatilimi karşılıyor, anlaşmamız var. Guido, beraber gittiğimiz tüm tatil masraflarını ödüyor, kuruş ödetmiyor" demişti.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha