• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Özgürlüğümü satmıyorum"

0 0

Tanju Korel-Hülya Darcan çiftinin kızı ve Bergüzar Korel'in kardeşi Zeynep Korel ile ilgili şaşırtıcı gerçekler ortaya çıktı. Zeynep Korel, Amerika'da temizlik işçisi olduğunu açıkladı.

7 Ekim 2019 Pazartesi 18:44

Boğaziçi Üniversitesi'nden mezun olan ve eğitimini Amerika'da sürdürdükten sonra Chicago'ya yerleşen Zeynep Korel, uzun süredir ortalarda görünmüyordu.

 

2. Sayfa programının özel haberine göre; Zeynep Korel, Amerika'da hayatına sıfırdan başladı.

 

Boğaziçi Üniversitesi Turizm Otelcilik mezunu olan, Teksas'taki Rice Üniversitesi'nde Tasarım bölümünü bitiren, birçok şirkette yöneticilik yapan, iki kitap yazan Zeynep, temizlik işçisi oldu.

 

Oturduğu sitede günlüğü 400 liraya evlere temizliğe giden Zeynep, arta kalan vaktinde de saati 70 liraya köpek gezdiriyor.

 

Zeynep Korel yeni hayatıyla ilgili, "Amerika'da evlere temizliğe gidiyorum. Şu anda gündelikçilik yapıyorum. Bunun daha aşağısı yok. 'Ailenin imkanları olmasına rağmen sen nasıl bunu yapıyorsun?' diyenler çok. Hiçbir şey ayıp değil. Çalışmak hiç ayıp değil. Utanılacak bir şey yapmıyorum" dedi.
 

Korel, ayrıca "Özgürlüğümü satmıyorum, bir erkeğe ya da aileme müdana etmiyorum" ifadelerini kullandı.

 

Zeynep Korel, telefon röportajında "Evlatlarınızı ayırmayın paranızla kimseyi dövmeyin" açıklamasında da bulundu.

 

Korel, sözlerine "Babamın dediği gibi yüreğinin götürdüğü yere gittim, babam yaşasaydı, her şey çok farklı olurdu!" ifadelerini de ekledi.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha