• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Paul Rudd: Kariyerimin başında çöpte bulduğum şiltede uyuyordum

Paul Rudd: Kariyerimin başında çöpte bulduğum şiltede uyuyordum
0 0

2021'in 'Yaşayan En Seksi Erkek' unvanına layık görülen Amerikalı oyuncu Paul Rudd, kariyerinin ilk dönemlerinde yaşadığı maddi zorluklardan bahsetti.

22 Kasım 2021 Pazartesi 10:39

People dergisi tarafından 2021’in 'Yaşayan En Seksi Erkeği' seçilen Paul Rudd, Seth Meyers'ın Late Night programında hakkında bilinmeyenleri anlattı.

 

'Ant-Man', 'Fırlama Kızlar' ve 'Friends'te rol alan ünlü aktör Rudd, kariyerinin başında arkadaşıyla birlikte Los Angeles'ta harabe bir evde nasıl yaşadığını açıkladı.

 

O dönemde ev tutacak kadar parası olmadığını ifade eden 52 yaşındaki oyuncu, mutfağında uyuduğu arkadaşının kendisini oyuncu seçmelerine götürdüğünü anlattı.

 

"HİÇ PARAM YOKTU!"

 

Paul Rudd, "Hiç param yoktu! Birkaç arkadaşımla birlikte yaşıyordum. Arabam çok kötüydü, hep bozulurdu." dedi.

 

Bu ay vizyona giren 'Hayalet Avcıları: Öteki Dünya'nın (Ghostbusters: Afterlife) başrolünde yer alan Rudd, kendi dairesini kiralayabilmek için yeteri kadar para biriktirdiğindeyse mobilya almaya gücünün yetmediğini ifade etti.

 

"ÇOK FAZLA MOBİLYAM YOKTU"

 

Amerikalı oyuncu, daha sonra sözlerini şöyle sürdürdü:

 

Aslında çok fazla mobilyam yoktu. Ve çöp kutusunun yanında bir şilte buldum. Tatlı ve bedava bir yatak olduğunu düşündüm. Onu odama çıkardım ve sonra üzerinde uyudum. Ertesi sabah kırmızı yumrularla kaplı biçimde uyandım.

 

"BUNU BENDEN ÖNCE ALMASI GEREKEN ÇOK İNSAN VAR"

 

Öte yandan Paul Rudd, 2021’in 'Yaşayan En Seksi Erkeği' seçilmesinin ardından mutluluğunu dergiyle paylaşmıştı. Rudd, bazılarının bu onuru almasına şaşıracağını ifade etmişti. Ünlü aktör, "İnsanların bunun için seçildiğimi duyduklarında 'Ne?' diyeceklerini bilecek kadar farkındalığım var. Bu sahte bir alçakgönüllülük değil. Bunu benden önce alması gereken çok insan var." diye konuşmuştu.

 

Yapımcı Julie Yaeger ile 2003 yılından beri mutlu bir evlilik sürdüren Paul Rudd, eşine bu haberi verdikten sonra başlangıçta "şaşırdığını" da sözlerine eklemişti.

 

"BUNU DÖRT GÖZLE BEKLİYORUM"

 

Röportajda gelecek planlarından da bahseden Rudd, "Daha çok yatta olacağımı düşünüyorum. Yatçılık hayatımı genişletmek için heyecanlıyım ve muhtemelen gerçekten yumuşak ışıkta kara kara düşünmede daha iyi olmaya çalışacağım. Düşünmeyi severim. Bunun daha içe dönük ve gizemli olmama yardımcı olacağını düşünüyorum. Bunu dört gözle bekliyorum." şeklinde konuşmuştu.

 

Daha önce 'Yaşayan En Seksi Erkek' unvanını; John Legend, Adam Levine, Channing Tatum, Idris Elba, Dwayne Johnson, David Beckham ve Chris Hemsworth gibi ünlü isimler almıştı.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha