• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Rami Malek: Daniel Craig beni öptü

Rami Malek: Daniel Craig beni öptü
0 0

25’inci Bond filminde kötü adamı canlandırıcak olan Rami Malek, 007'yi oynayan Daniel Craig'in çekimler sırasında biranda kendisini çekip öptüğünü söyledi.

5 Ekim 2019 Cumartesi 12:57

İngiliz aktör Daniel Craig'in (51) 5. ve son kez James Bond karakterini canlandıracağı yeni Bond filmi No Time To Die'ın (Ölmeye Zaman Yok) kötü adamı Rami Malek (38) çekimler hakkında konuştu.


Bohemian Rhapsody isimli filmde Queen grubunun efsanevi solisti Freddie Mercury rolüyle en iyi erkek oyuncu dalında Oscar ödülü kazanan Malek, The Late Show with Stephen Colbert'te (Stephen Colbert ile Geç Şov) Craig ile çalışmanın nasıl olduğu sorusuna şöyle cevap verdi:


"Karmaşık bir sahne vardı. Onun provasında bir yandan beyin fırtınası yapıyorduk. Saatler süren sohbet sırasında Craig bir anda beni kendine çekip öptü."


Bu açıklama ile sunucuyu şaşkına çeviren Malek "Benim için zor bir deneyimdi" dedi.


Daha önce canlandıracağı karakterini farklı bir James Bond kötüsü olacağını belirten Rami Malek "Rolü kabul etmeden önce onun terörist oluşunun bir ideoloji veya dinle bütünleştirilmesini istemiyordum. Hollywood’da sık sık gördüğümüz bu durumu devam ettirmek istemedim. Bu yüzden karşımızda alıştığımızdan çok daha farklı bir terörist olacak" demişti.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha