• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Saatin parasını geri aldı

Saatin parasını geri aldı
0 0

Geçtiğimiz akşam bir etkinlikte sahne alan Demet Akalın, şarkıcı Berkay’la girdiği "Hediye saat" polemiğiyle ilgili açıklama yaptı. Akalın, saatin parasını geri aldıklarını dile getirdi.

4 Kasım 2019 Pazartesi 11:24

Habertürk'ten Akif Yaman'ın haberine göre; Fashion and Music Show geçtiğimiz akşam gerçekleşti. Gecenin sunumunu Gökay Kalaycıoğlu ve Tuğba Özay üstlendi.

 

Davetliler arasında Ahmet Selçuk İlkan ve sunucu Uğur Arslan da yer aldı. Gecenin finalinde Demet Akalın sahne alırken, Okan Kurt ise DJ'lik yaptı.

 

"BEN ÇOCUKKEN MANDALLARLA OYNUYORDUM"

 

Sahne öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Demet Akalın, sahne saatinin erken olması sebebiyle kızları Hira’nın da gelmek istediğini söyledi. Kızına 4 bin 200 TL değerinde oyuncak alan popçu, "Bir kereliğe mahsus oldu. O kadar para vermem. Ben çocukken mandallarla oynuyordum" dedi.

 

OLAYLI SAATİN PARASINI GERİ ALDI

 

Şarkıcı Berkay’la girdiği "Hediye saat" polemiğiyle ilgili de açıklama yapan şarkıcı, saatin parasını geri aldıklarını dile getirdi.

 

NE OLMUŞTU?

 

Demet Akalın, Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin'e doğum hediyesi olarak ünlü bir markanın saatini almıştı. Özlem Ada Şahin'in saati satıp, yenisini almak üzere mağazaya verdiği konuşuluyordu.

 

Durumdan haberdar olan Akalın sert çıkmıştı. Özlem Ada Şahin ile Demet Akalın, sosyal medya üzerinden atışmıştı.

 

"İZİN İSTEDİM"

 

Özlem Ada Şahin, "Saati değiştirmek istedim, satmak değil. Demet Abla'yı aradım, sordum, izin istedim" diye açıklama yapmıştı.

 

Ünlü şarkıcı, "Özlem seninle hiç konuşmadık ki! Kapat gitsin!" karşılığını vermişti.

 

Özlem Ada Şahin, ünlü şarkıcının açıklamasına, "Demet abla, Berkay ile telefonda konuştunuz ya. Sana sorduk, sen de 'tabii ki' dedin" cevabını vermişti.

 

"YALANCI OLDUK"

 

Akalın ise Şahin'in bu sözlerine, "Bunamadım! Hani sen gençsin ya! Eşşeklik bende! Senin için gülümseme ikonuyla geçilecek konu! Bende değil! Hem saat alıp, hem yalancı olduk! Bir daha kimseye zıkkımın kökünü alırsam..." şeklinde sert yanıt vermişti.

 

"ASLA BARIŞMAYACAĞIM"

 

Çok kırgın olduğunu  dile getiren şarkıcı, "Berkay hanımını sustursun. Bir kadın adamı vezir de eder, rezil de..." açıklamasında bulunmuştu.

 

Berkay ise Akalın'ın bu sözlerine, "Ben Demet’e kırgınım. Benim karım oyuncu, şarkıcı değil. Karımı bu işlerin içine çekmeyeceksiniz, konuşmayacaksınız. Bir sıkıntı varsa sosyal medya üzerinden yazmaya gerek yok. Asla barışmayacağım" yanıtını vermişti.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha