• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Saçlarını neden kazıttığı ortaya çıktı

Saçlarını neden kazıttığı ortaya çıktı
0 0

Spears rehabilitasyondan çıktıktan sonra 70 fotoğrafçının önünde saçlarını kazıtmıştı.

5 Kasım 2019 Salı 15:56

Yeni Britney Spears belgeseli şarkıcının 2007'deki zor günlerinde saçlarını kazıtmasının nedenini ortaya çıkardı.

 

Channel 5'ın Britney Spears: Breaking Point adlı belgeselinde şarkıcının hayatından birçok kişi yer alıyor. Bu kişilerin arasında yaklaşık 70 fotoğrafçının önünde saçlarını kazımaya karar verdikten dakikalar sonra Spears'ı gören dövme sanatçısı Emily Wynne-Hughes de var.

 

Spears, Los Angeles, Tarzana'daki rehabilitasyon merkezinden çıktıktan sonraki akşam yaşananları Wynn-Hughes şöyle anlattı:

 

"Dışarıda delice bir uğuldama sesi vardı. Ne olduğundan emin değildim, dışarıda bir kargaşa mı vardı bilmiyordum ve sonrasında flaşlar patladı. Kapı yavaşça açıldı ve kapüşonlu birisi içeri girdi."

 

Wynn-Hughes sözlerine şöyle devam etti:

 

"(Britney'nin) saçlarının gittiğini fark ettim. Ona 'Neden saçlarını kazıttın?' diye sorduğumu hatırlıyorum. Cevabı biraz garipti. 'Kimsenin kafama dokunmasını istemiyorum. Kimsenin saçıma dokunmasını istemiyorum. İnsanların saçıma dokunmasından bıktım' gibi bir şey dedi."

 

Belgesel ayrıca Spears'ın korumalarının rüşvet kabul ederek basın mensuplarının şarkıcıya ulaşmasına izin verdiğini de iddia ediyor.

 

Spears saçlarını kazıttığında salonda olan kuaför Esther Tognozzi şunları söyledi:

 

"Paparazzilerin fotoğraf çekmesini engellemek için tetikte durması gereken iki koruması vardı ve bir tanesi panjurları açmaya devam ediyordu."

 

Britney Spears: Breaking Point şu anda My5'te izlenebiliyor.

 

KAYNAK: INDEPENDENT TÜRKÇE - ATA TÜRKOĞLU

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha