• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Salgın gerçek keyfi pekiştirdi"

0 0

Üç çocuk annesi yıldız oyuncu Jessica Alba, salgın dönemindekini aile yaşantısından bahsetti. Alba, salgının ailesiyle birçok etkinliği daha çok yapmaya yönelttğini ve gerçek keyfi pekiştirdiğini dile getirdi.

18 Ocak 2021 Pazartesi 17:49

Jessica Alba, salgın döneminde kızları 13 yaşındaki Honor ve 9 yaşındaki Haven'in ev okulu derslerinde uslu durduklarından emin olmak için gizli kameralar kullandığını ifade etti.

 

The Ellen Show'da konuşan 39 yaşındaki Alba, "Odalarında gizli kameralar var, böylece bir şeyler mi karıştırıyorlar görebiliyorum. Odaklanıyorlar mı? Onları arayabilirim. Eğer kavga ederlerse (görüntüleri) geri sarabilirim ve gerçekten ilk kimin vurduğunu görebilirim" dedi.

 

Alba, derslerini evde alsalar bile çocuklarını, sabah rutinlerini okula gittikleri dönemdeki gibi korumaya teşvik ettiğini anlattı.

 

Independent Türkçe'nin aktardığına göre yıldız oyuncu sözlerini şöyle sürdürdü: "Uyanıyor, kahvaltılarını yapıyor, duş alıyorlar. Okula gidiyor olsalardı yapacakları her şeyi yapıyorlar, bu da günü düzenlemelerine bayağı katkı sağlıyor."

 

"Pandemi, bir şekilde olduğu gibi kalan hatalar için her zaman çözüm bulamayacağımı görmemi sağlayarak, beni tam anlamıyla sonuca bağlanmamış şeylerle barışık olmaya itti."

 

"Aynı zamanda, akşam yemeğinde çocuklarla oyun oynadığımız, Hayes'in bize scooter'ıyla son numaralarını göstermek istediği ya da aile yürüyüşlerine çıktığımız anlardaki gerçek keyfi pekiştirdi. Cidden önemli olan bu."

 

Üç yaşında Hayes adında bir oğlu da olan Alba, geçtiğimiz aylarda Women's Health dergisine röportajında bu dönemde kendisi ve neyin gerçekten önemli olduğuna dair çok fazla şey öğrendiğini ifade etmişti.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha