• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Sami Sheen: İstismarcı bir ailede kapana kısılmıştım

Sami Sheen: İstismarcı bir ailede kapana kısılmıştım
0 0

Olaylı bir şekilde boşanmalarının ardından adları çeşitli skandallarla anılan Denise Richard ve Charlie Sheen'in 17 yaşındaki kızı Sami Sheen, çarpıcı bir itirafta bulundu.

12 Eylül 2021 Pazar 14:02

Sheen, bir yıl önce annesi ile üvey babası Aaron Phypers'le birlikte yaşadığı ve "Cehenmem" diye tanımladığı evden ayrılıp, babasıyla yaşamaya başlamıştı.

 

"KENDİMDEN NEFRET EDİYORDUM" 

 

Hakkında bilinmeyenlerini anlatan Sami Sheen, TikTok'ta yayınladığı videoda, "Bir yıl önce bugün istismarcı bir ailede kapana kısılmıştım. Kendimden nefret ediyordum. Günlerce yemeden, içmeden yaşadığım oldu. Çılgıncasına depresyondaydım ve okuldan nefret ediyordum..."

 

"Şimdi ise sonunda o cehennem gibi evden ayrıldım ve ruhsal bir uyanış gerçekleştirdim. İki tane kedisi olan mutlu bir bekarım. Kendime karşı sevgi doluyum ve liseyi bıraktım." dedi. Sheen, daha sonra videoyu herkesin izleyemeyeceği "gizli' konuma getirdi.

 

ANNESİ VE ÜVEY BABASIYLA YAŞIYORDU 

 

Sami Sheen, videosunda hangi ebeveyninden söz ettiğini açıkça söylemese de aileye yakın kaynaklar geçen yıla kadar annesi Denise Richards ve üvey babasıyla birlikte yaşadığını belirtiyor.

 

Yine aynı kaynaklara göre; Sami Sheen, son bir yıldır da 56 yaşındaki babası Charlie Sheen'in evinde yaşıyor.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha