• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Saygı ve edep"

0 0

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettiren Hadise, bu kez bir takipçisinin yorumuna yanıt verdi. “Murat ve Aslı’nın arasına girme” şeklindeki yorumuna tepki gösteren Hadise, o takipçisine ateş püskürdü.

10 Şubat 2019 Pazar 21:25

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettiren Hadise, bu kez bir takipçisinin, "Senden nefret ediyorum. Yeter ya, artık Murat ve Aslı'nın arasına girme!" mesajına ateş püskürdü. Yaşı küçük olan bir kullanıcıdan gelen mesajla şoke olan Hadise, o mesaja şu yanıtı verdi:

 

"SON KEZ YAZIYORUM"

 

"İsmini sakladım küçük kız. Eminim annen, baban, ailen görseler şu mesajını üzülürler, utanırlar hatta... Sosyal medyada küçücük çocukların neden hesapları var? Biraz daha dikkatli olmamız gerekmiyor mu sizce? Konu uzun konu... Son kez yazıyorum! Murat benim canım arkadaşım. Aslım'ı da çok seviyorum. Kendi kendinize hayaller kurup, gruplar oluşturmayın çocuklar. Yeter! Saygı ve edep! Lütfen rica ediyoruz! Kimseye kendimizi anlatmak zorunda değiliz ayrıca... Ama bu tarz mesajlar gördüğümde artık gerçekten ağzım açık mesajlarınızı okuyor, şaşkınlıkla sizin yerinize utanıyorum!" 

 

"HADİSE'Yİ KISKANMIYORUM"

 

Geçtiğimiz senelerde Aslı Enver, sevgilisi Murat Boz’un yakın arkadaşı ve partneri popçu Hadise’yi kıskandığı haberleriyle ilgili sessizliğini bozmuştu. Hadise’yi çok sevdiğini belirten güzel oyuncu, “Hadise’yi Murat da çok seviyor, ben de. Onu kıskanmam gibi bir durum asla söz konusu değil” diyerek iddialara noktayı koymuştu.

 

Hadise’yi çıldırtan Murat Boz ve Aslı Enver yorumu! - Magazin haberleri

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha