• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Scarlett Johansson rolünü devredecek

Scarlett Johansson rolünü devredecek
0 0

Black Widow'un yönetmeni Cate Shortland, Scarlett Johansson'ın Marvel Sinematik Evreni'ndeki görevini filmde Florence Pugh'a devredeceğini açıkladı.

8 Temmuz 2020 Çarşamba 12:32

Marvel'in yeni döneminde en çok merak edilen filmlerin başında gelen ancak corona virüs nedeniyle vizyon tarihi değişen Scarlett Johansson'ın, Natasha Romanoff karakterini canlandırdığı Kara Dul (Black Widow) filminin yeni bir dönemin başlatacağı ortaya çıktı.

 

Merakla beklenen süper kahraman filminin vizyona girmesinin öncesinde Empire'a konuşan yönetmen Cate Shortland, Johansson'ın Black Widow olarak ilk solo macerasının aynı zamanda son macerası olabileceğini ama böylelikle kadınların liderliğindeki daha fazla süper kahraman filmine öncülük edeceğini söyledi.

 

Shortland “Kevin Feige seyircinin bir başlangıç hikayesi bekleyeceğini fark etti ve tabii ki ters yöne gittik" dedi.

 

Shortland sözlerine şöyle devam etti: Florence Pugh'un bu denli harika olacağını bilmiyorduk ama ne kadar harika olacağını bilmiyorduk. Scarlett o kadar zarif ki, 'Ah, görevi ona devrediyorum' der gibi. Yani film, başka bir kadın hikayesinin başlangıcı olacak.

 

Black Widow'da Pugh, Johansson'ın karakteri gizli ajan Natasha Romanov'un kız kardeşi Yelena'yı canlandırıyor.

 

İlk olarak 1 Mayıs'ta vizyona girmesi planlanan filmin yayın tarihi, koronavirüs pandemisi sebebiyle 6 Kasım'a ertelenmişti.

 

Hayranlar, karakterin kendi macerasını yaşamasını uzun süredir istiyordu. Ancak Johansson daha önce, bir Black Widow filminin daha erken gelemeyeceğini öne sürmüştü.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha