• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Serdar bana 'anne' diye seslenirdi"

0 0

Şarkıcı Seçil Gür, tv8'de yayınlanan "Müge ile Gülşen'le 2. Sayfa" programında, meslektaşı Serdar Ortaç (51) ile biten ilişkisi hakkında konuştu.

29 Eylül 2021 Çarşamba 14:12

"Ben dahil duygusal anlamda son 10 yıldır bir şeye bağımlı olduğunu düşünmüyorum. Mutsuzluktan beslenen bir insan gibi görünse de çok neşeli, kahkaha atan bir adamdır."

 

Serdar Ortaç'a bir konuda tepki gösterdiğinden bahseden Seçil Gür, "Yeni şarkımı destekliyormuş gibi Instagram hesabından paylaşmış. Bunu kaldırttım. Bir gün öncesi beni arayıp tebrik etse bu başka bir şey. Ben beraberlik süresince de paylaşım yapmamaya dikkat ettim" dedi.

 

Ünlü popçunun yemeğine, giydiğine kadar her şeyine kafa yorduğunu anlatan Gür, "İnanılmaz bir sevgi duydum. Annesi gibi üzerine titredim. Bana 'Anne' diye sesleniyordu, gülüyorduk. Serdar biraz bebektir. Belki bu benim hatamdı. Aç olduğunu biliyordum hemen karnını doyurmak için elimden geleni yapıyordum" ifadelerini kullandı.

 

35 yaşındaki şarkıcı, bir izleyiciden gelen "Serdar ile Seçil arasında aşk enerjisini hiç hissetmedik. Sanki yakın arkadaş gibiydiler" yorumunu değerlendirdi.

 

"Hayatımda hiçbir şey hissetmediğim bir kişiyle değil sevgililik, arkadaşlık dahi etmem. Bu zamana kadar ilk kez Serdar ile haber olmadım. Bunları suistimal eden insanlar, kötü örnekler olduğu için böyle bir yorumda bulunmalarını yadırgamıyorum ve kızmıyorum. Ne yaşadığımı en iyi ben bilirim. Bu yüzden fazla bir şey söylememe gerek yok."

 

"SERDAR ZEVKLİ ADAM" 

 

Serdar Ortaç’ın eski eşi Chloe Loughnan’a benzetilen Seçil Gür, "Sarışınların kaderi. İkimiz de güzel kadınız, Serdar da zevkli adam" açıklamasını yaptı.

 

Şarkıcı, "Serdar çok zor günler geçirdi. İkimiz de maddi manevi zorlandık. Aramızda yemekten başka maddi manevi hiçbir katkımız olmadı. Kimin kartında para varsa yemeği o ısmarlıyordu. 1.5 yıl birbirimize yol arkadaşlığı yaptık" dedi.

 

"ÜÇÜNCÜ KİŞİYE NE DÜŞER HERKES BİLİYOR"

 

Kendisinden 16 yaş büyük meslektaşından dört ay önce sessiz sedasız ayrılan Seçil Gür, Serdar Ortaç ile eski eşi Chloe Loughnan arasındaki nafaka tartışması sorulunca gerilmişti.

 

Güzel şarkıcı, "İki kişi arasında yaşanan olayda üçüncü kişiye ne düşer herkes biliyor. Umarım tatlılıkla çözülür. Kimse mağdur olmaz" ifadelerini kullanmıştı.

 

"SEÇİL'İ ÖZLÜYORUM"

 

Ortaç, “Seçil Hanım’ı özlüyor musunuz?” sorusunu, “Özlüyorum tabii güzel bir ilişkimiz vardı ama yürümedi. Şu an ikimiz de çok yoğunuz, konserlerime odakladım“ şeklinde yanıtlamıştı.

 

Seçil Gür ise “Serdar’ın sevgilisi diye anılmasından hep kaçındım" şeklinde konuşurken, "Tekrar bir araya gelebilir misiniz?” sorusuna ise "Hiçbir şeye kesin demem, Allah ne yazdıysa onu görürüz. Bilmiyorum" karşılığını vermişti.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha