• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Serdar Ortaç’tan Beşiktaşlılara: Büyük terbiyesizlik ettim, küfretmekte haklılar

Serdar Ortaç’tan Beşiktaşlılara: Büyük terbiyesizlik ettim, küfretmekte haklılar
0 0

Adana Demirspor karşılaşması sırasında sahneden Beşiktaş’a hakaret etti gerekçesiyle kulübün dava açacağını duyurduğu Serdar Ortaç “Büyük terbiyesizlik ettim, pişmanım” dedi.

25 Eylül 2021 Cumartesi 10:13

Beşiktaş, 21 Eylül’de Süper Lig’in 6’ncı hafta maçında İstanbul’daki Vodafone Park’ta Adana Demirspor’la karşılaşmıştı. Maçta siyah beyazlılar 3-0 öne geçmesine rağmen deplasman ekibi son dakikada gelen golle eşitliği yakalamış, maç berabere bitmişti.

 

Sosyal medyada ertesi gün paylaşılan bir videoda, Ortaç’ın konserinde müziği durdurarak hareket ettiği görülmüştü.

 

Bu sözler üzerine Beşiktaş resmi bir duyuru yayınlayarak Ortaç hakkında hukuki işlemlere başlandığını bildirmişti.

 

Ortaç gelen tepiler üzerine özür dilemişti.

 

TV100'de Ertem Şener'in sunduğu VAR Odası adlı programa bağlanan Ortaç, "Çok üzüldüm bu olaya sabaha kadar uyumadım. Konserlerin 2 tanesini iptal ettim. Çok büyük terbiyesizlik ettim. Çok pişmanım" dedi. "İçkili ortamda insan bazen ne diyeceğini şaşırıyormuş. İçki içmemeliydim sahnede. İçki tüm kötülüklerin anası. Büyük hata" ifadesini kullanan Ortaç, şöyle devam etti:

 

"Artık yapacak tek bir şey kaldı. Beşiktaş camiası, taraftarı, sayın başkan, 30 senelik dostum Sergen beni affetsin diye dua edeceğim. Bir daha asla sahnede içki içmeyeceğim. Tövbeler olsun. İçkili ortama gitsem bile."

 

Ortaç, Şener'in "İçkiliydin değil mi sahnede?" şeklindeki sorusu üzerine "Evet, biraz almıştım alkol. Çünkü milletle aynı seviyeye gelmek için ben de içiyorum. Sevmediğim halde. Kardeşim sever mesela, ben sevmem. MS ilaçları bir ton, onun üzerine alkol" yanıtını verdi. Ortaç, "30 yıllık arkadaşım" dediği Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın'la bu konuda görüşmediğini belirterek şöyle devam etti:

 

"Bence Sergen'in şu an böyle bir konuya ayıracak vakti yoktur. Adamın başında bir sürü derdi var. Maçı var, Ajax var. Bir sürü sakatlık geçiren oyuncular var. Sanmıyorum açıp Twitter'ı 'Serdar Ortaç böyle düşünmüş' diye. Umursamaz. Görünce kızar belki, mesaj atar, bilmiyorum. Ama başkana çok ayıp oldu. Başkan beni izlemeye gelirdi. Bir sürü insana ayıp oldu."

 

Ortaç, Şener'in "Başkanla (Ahmet Nur Çebi) bir gün karşılaşsan, özür diler misin?" sorusu üzerine "Gidip yayına özür dilerim 'Baba beni affet' diye. Böyle bir şey için silmez herhalde" ifadesini kullandı.

 

Beşiktaşlı taraftarların tepkisine de değinen Ortaç, "Haklılar gibi. Adam orada sahnede takımlarının başarısızlığıyla ilgili konuşmuş. Ben de derim 'Ne konuşuyorsun?' diye. Bir anlık sinirle yapabilirler, haklılar" diye konuştu.

 

Kulübün dava açmasını da haklı bulduğunu belirten Ortaç “Suçluyum, davayı kazanırlarsa cezamı çekeceğim” dedi.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha