• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Sharon Stone: Erkekler ve kadınlar aynı noktada değil

Sharon Stone: Erkekler ve kadınlar aynı noktada değil
0 0

Amerikalı aktris Sharon Stone, flörtleşmekten bıktığını ve yalnız olmaktan memnun olduğunu açıkladı. Stone, "Erkeklerin kadınlarla aynı noktada olduğunu düşünmüyorum" dedi.

16 Ekim 2020 Cuma 16:23

Altın Küre ödüllü Sharon Stone, bir dönem kendisini sosyal medya uygulamalarına kaptırdığını söyleyerek flörtleşmekten bıktığını ve yalnız olmaktan memnun olduğunu belirtti.

 

Mirror'ın haberine göre; Stone, ilişkilerle ilgili düşüncelerini dile getirerek şunları söyledi:

 

Samimiyetsiz ve zamanıma değmeyecek insanlar buluyorum. Yalnızken, çocuklarımla ve arkadaşlarımla vakit geçirirken daha çok eğleniyorum.

 

"BİR BAŞKA ÇOCUĞA İHTİYACIM YOK"

 

62 yaşındaki Amerikalı aktris, "Bir başka çocuğa ihtiyacım yok. Samimiyetsizlik ve saçmalık istemiyorum, oyun oynamak istemiyorum. Erkeklerin kadınlarla aynı noktada olduğunu düşünmüyorum" dedi.

 

"ERKEKLER VE KADINLAR FARKLI NOKTALARDA"

 

Sharon Stone, sözlerini şu şekilde sürdürdü:

 

Gerçekten çok iyi erkek arkadaşlarım var ama bir ilişkide duygusal olgunluk söz konusu olduğunda erkek ve kadınların görünüşte farklı noktalarda olduğunu hissediyorum.

 

Daha önce çöpçatanlık uygulamaları ile tanıştığını açıklayan Sharon Stone, kendisinin gerçek olmadığını düşünen kişilerin şikayeti nedeniyle platformdan atıldığını söylemişti.

 

Öte yandan 1992 yapımı Temel İçgüdü filminde canlandırdığı karakter ile bir döneme damgasını vuran Stone, kırk yıllık kariyeri boyunca beyazperdede başrol oyuncuları arasında iki kez Oscar kazanan Robert De Niro'nun 'en iyi öpüşen' aktör olduğunu söylemişti.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha