• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

'Sıla’nın darp edildiğini duydum' diyen tanık, Ahmet Kural’ı savcılığa şikayet etti

'Sıla’nın darp edildiğini duydum' diyen tanık, Ahmet Kural’ı savcılığa şikayet etti
0 0

Şarkıcı Sıla Gençoğlu ile oyuncu Ahmet Kural arasındaki şiddet soruşturmasında yeni bir gelişme yaşandı.

5 Aralık 2018 Çarşamba 10:08

Sıla'nın avukatı Dr. Rezan Epözdemir, kavgaya tanık olduğunu ifade eden, H.Z.T'nin., "Ben yalancı tanıklık yapmadım" diyerek Ahmet Kural hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvurarak ‘iftira' suçlamasıyla şikayetçi olduğunu söyledi.

 

H.Z.T. dilekçesinde, olay günü Ahmet Kural'ın villasının yanındaki villada arkadaşı ile oturduğunu, gece saat 04.00 sıralarında Kural'ın villasında tartışma sesi duyduğunu belirtti. Tanık, "Ahmet Kural'ın bir kadına tokat attığını kadının ‘Ahmet yapma içeri geçmek istiyorum' şeklindeki sözlerine rağmen Ahmet Kural'ın bağırmalarının devam ettiğini, kadına galiz küfürler ettiğini duyduğunu" söyledi.

 

H.Z.T, "Dayak seslerinin yanında Ahmet Kural'ın ‘Or…sun sen, seni öldüreceğim. Dışarı çıkmayacaksın sen dayak istiyorsun. Bak şimdi neler oluyor' şeklinde seslerini duyduk. Sürekli bahçe ve ev arasında sesler gidip geliyordu. Bir ara kadından ‘Ahmet yapma içeri geçmek istiyorum' şeklinde sözler söylediğini duyduk. İki ev arasında herhangi bir duvar yoktur. Sınır sadece uzun ağaçlardır. Yaşananları görmedik ama duyduk. Olaydan sonra Sıla'nın menajerine ulaştık. İfade vermek istediğimizi söyledik. Sıla bize ulaşmadı biz Sıla'ya ulaştık" ifadesini kullandı.

 

‘INSTAGRAMDAN MENAJERİNE ULAŞTIK'

 

H.Z.T., "Sıla'nın Instagram hesabından menajerine ulaştık, tanıklık edebileceğimizi söyledik. Duyduklarımızı ve bildiklerimizi savcılık makamına aktardık. Bu süreçte Ahmet Kural kendisini suçtan kurtarmak maksadıyla yalan tanıklık yaptığımı iddia etmektedir. Psikolojik baskı uygulamak için de haberler yaptırmaktadır. Bu nedenle Ahmet Kural'ın iftira suçundan cezalandırılmasını istiyorum" dedi.

 

Avukatı, Sıla Gençoğlu'nun olaydan sonra 31 Ekim tarihinde özel bir hastaneden aldığı darp raporunu paylaşmıştı.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha