• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Takıntılarımla mücadele ediyorum"

0 0

Samimi açıklamalarda bulunan oyuncu Sinem Ünsal, takıntılarıyla mücadele ettiği bir dönemi olduğunu belirtti. Ünsal, "Her zaman kullandığım bardak, aynı yerde durur" şeklinde konuştu.

15 Ocak 2021 Cuma 21:06

Ünlü oyuncu Sinem Ünsal, Youtube'da yayınlanan 'İbrahim Selim İle Bu Gece' programına konuk oldu.

 

27 yaşındaki Ünsal, bilinmeyenlerini anlattı.

 

"KAPIYI ÜÇ DEFA KİLİTLERİM"

 

Takıntılarla mücadele ettiği bir dönemi olduğunu belirten Sinem Ünsal, "Her zaman kullandığım bardak, aynı yerde durur. Yatağımı toplamadan evden dışarı çıkmam, kapıyı mutlaka üç defa kilitlerim" ifadelerini kullandı.

 

Astroloji konusunda da hiçbir fikri olmadığını ve anlamadığını söyleyen oyuncu, şu şekilde konuştu:

 

Kendimi İkizler burcu zannediyordum, geçtiğimiz aylarda astrolojiyle ilgili detaylı bir görüşmeye gittim. Orada Yengeç burcu olduğumu öğrendim. Astroloji ile ilgim ve bilgim bu kadarmış.

 

Krantina sürecinden bahseden Sinem Ünsal, şu ifadeleri kullanmıştı:

 

Hayat galiba hepmizin aynı ilerliyor. Ben şanslı olanlardanım evde kalabiliyorum, çalışmak zorunda değilim. Herhangi bir sebepten dolayı dışarda olmak zorunda değilim. Kendi sağlığımı ve başkalarının sağlığını düşünüyorum, o yüzden evde kalıyorum.

 

"AKIŞINA BIRAKIYORUM"

 

Elbette canım istediğinde çıkamıyor olmak bazen böyle can sıkıyor gibi görünüyor. Çünkü bizim elimizde değil ya hani bu, ben karar vermiyorum ya, bu birazcık insanı zorluyor ama onun dışında mümkün mertebe akışına bırakıyorum.

 

"İNANILMAZ ŞEYLER ÖĞRENMEYE ÇALIŞMIYORUM"

 

Öyle, 'İnanılmaz şeyler öğrenmeye çalışıyorum. Kendimi donandırmaya çalışıyorum' gibi bir şey söylemeyeceğim. Zorlama hiçbir şey yapmıyorum içimden nasıl geliyorsa onu yapıyorum.

 

Sinem Ünsal, oyunculuk macerasının nasıl başladığını ise şu sözlerle anlatmıştı:

 

Hep oyuncu olmak istiyordum. Karşılaştırmalı Edebiyat bölümünden mezun olduktan sonra bavulumu toplayıp İstanbul'a geldim. Oyunculuk eğitimi almaya başladım.

 

"DERS ÜCRETLERİMİ KARŞILAMAK İÇİN ÇALIŞTIM"

 

Ders ücretlerini karşılamak için bir yayınevinde editör asistanı olarak çalışıyordum. Çok yoğun bir tempoydu ama inanılmaz mutluydum. Bu çok uzun sürmedi, 6 ay kadar sürdü yayın evindeki maceram. 'Çoban Yıldızı' dizisinden gelen teklifle kariyerim başlamış oldu.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha