• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Trende birlikte uyumak için ona yalvardım"

0 0

Hollywood yıldızı Ryan Reynolds, eşi Blake Lively'le flört ettiği günleri anlattı. Önce arkadaş, ardından sevgili olduklarını söyleyen Reynolds, "Birlikte çıktığımız bir tren yolculuğunda Blake'e benimle uyuması için yalvardım" itirafında bulundu.

22 Temmuz 2021 Perşembe 11:39

Ryan Reynolds, 2010 yılında Green Lantern( Yeşil Fener) adlı filmde birlikte rol aldığı eşi Blake Lively'den etkilendiğini anlattı.

 

"TANIŞTIK AMA BAŞKA İNSANLARLA BİRLİKTEYDİK" 

 

44 yaşındaki Reynolds, SmartLess adlı podcast yayınına konuk oldu. Ünlü oyuncu "Blake ile arkadaştık. Ama başka insanlarla birlikteydik" diye konuştu.

 

Yakışıklı oyuncu, sözlerine; "Blake, Boston'a gidiyordu, ben de Boston'a gidiyordum. Ona birlikte gitmeyi önerdim. Aynı trene bindik ve birlikte yolculuk ettik. Ona yolculuk sırasında benimle uyuması için yalvardım" diye devam etti.

 

"PERİ MASALINDAN ÇIKMIŞ GİBİYDİ" 

 

İlişkileri başladıktan sonra daha kalıcı bir bağlılık istediklerine nasıl karar verdikleri sorulduğundaysa Reynolds, o dönem yaşadıklarını; "Peri masalından çıkmış gibiydi" diye nitelendirdi.

 

Şimdilerde üç çocuk babası olan Reynolds, "Bir hafta sonra, 'Birlikte ev almalıyız' demiştim. Ve yaptık" ifadelerini kullandı.

 

ÜÇ ÇOCUKLARI VAR

 

Ryan Reynolds ile Blake Lively 2012 yılında hayatlarını birleştirdi. Çiftin, 6 yaşında James, 4 yaşında Inez ve 1 yaşında Betty adında üç tane çocuğu bulunuyor. Lively ve Reynolds, Hollywood'un en mutlu çiftlerinden biri olarak biliniyor.

 

DÜĞÜN MEKANLARI ELEŞTİRİ KONUSU OLMUŞTU

 

Öte yandan Ryan Reynolds ile Blake Lively, geçen yıl düğünlerini yaptıkları mekanla ilgili pişmanlıklarını dile getirmeleriyle gündeme gelmişti. Çift, 2020 yılının ağustos ayında 2012 yılında hayatlarını birleştirdikleri düğün için pişman olduklarını ve herkesten özür dilediklerini açıklamıştı.

 

Bunun sebebi çiftin düğünlerini Güney Carolina'daki Boone Hall adlı plantasyonda gerçekleştirmesiydi. Çünkü çiftin hayatlarını birleştirdiği o plantasyonda bir zamanlar siyahi kölelerin acımasız koşullar altında çalıştırılmıştı.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha