• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Türkücü Sevcan Orhan hastaneye kaldırıldı

Türkücü Sevcan Orhan hastaneye kaldırıldı
0 0

Ünlü türkücü Sevcan Orhan geçirdiği rahatsızlık sonucu hastaneye kaldırıldı. İki gün önlem amaçlı yoğun bakım servisinde gözlem altında tutulan Orhan'ın sağlık durumu hakkında menajerinden açıklama geldi.

19 Mayıs 2019 Pazar 22:38

Ünlü sanatçı Sevcan Orhan geçirdiği rahatsızlık sonucu 'Videotorakoskopi' operasyonu geçirdi. Orhan'ın sağlık durumu hakkında menajeri Harun Belenkoğulları  sosyal medya üzerinden açıklama yaptı. İşte  Belenkoğulları'nın açıklaması: 

 

Sanatçımız Sevcan Orhan Etiler'de bir hastanede gerçekleştirilen detaylı tetkiklerden sonra 15/05/2019 tarihinde Prof.Dr. Celalettin Kocatürk yönetiminde başarılı bir ''Videotorakoskopi'' operasyonu geçirmiştir. Tedbir amaçlı iki gün yoğun bakım servisinde gözlem altında tutulan Sevcan Orhan, sağlık durumundaki olumlu gelişmeler neticesinde ''Normal yatan hasta'' birimlerine alınmıştır. Sanatçının genel sağlık durumu her geçen dakika daha iyiye gitmekte olup, bir süre daha hastanede gözlem altında tutulacaktır.

 

Yazılı ve görsel medyada oluşacak her türlü bilgi kirliliğinin önüne geçmek ve hali hazırda devam edecek tedavi sürecini olumsuz yönde etkilememek adına gerekli hassasiyeti göstereceğinize olan inancımızın tam olduğunu bir kez daha belirtmek isteriz. Gerek görmeniz halinde konu ile ilgili en net ve doğru bilgi akışının tarafımızdan sağlanacağını ifade eder, hassas tutumunuz ve anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha